Як вибрати пральну машину?

Без такої помічниці як пральна машина — автомат в наш час не обійтися, вона незаперечно полегшує життя будь-якій господині. Щоб пральна машина служила довго і радувала вас відміннbv пранням — до вибору поставтеся з усією серйозністю. Що ж потрібно врахувати при виборі?

Розглянемо самі основні параметри:

-Габарити і тип завантаження;
-Обсяг завантаження;
-Кількість оборотів;
-Необхідний набір програм і функцій;
-Технічні характеристики;
-Безпека;
-Бренд і ціна;
-Відгуки покупців.

Фронтальна або вертикальна?
{PAGEBREAK}
Почніть з визначення місця для пральної машини і залежно від цього виберіть тип машини, який вам підійде: стандартна, вузька або компактна — вони відносяться до машин з фронтальним завантаженням.

Стандартними вважаються машини з глибиною і шириною 60 см, але така машина поміститься не в будь-яку квартиру. Якщо у вас не достататочно місця, можна вибрати вузьку машину зі стандартною шириною, але з меншою глибиною — 32- 39 см або компактну, зі зменшеними параметрами висоти, ширини і глибини одночасно. Компактна пральна машина від інших відрізняється тільки невеликим обсягом завантаження.

Для зручності завантаження білизни зверніть увагу на розмір люка. Іноді вибір падає на машину з фронтальним завантаженням через зручності спостереження за процесом прання через прозорий люк.

Перевага в великому виборі габаритів, можливості сховати в гарнітур на кухні і меншим рівнем вібрації при віджиманні. Та й за ціною такі пральні машини бувають набагато дешевше.

Пральні машини, що мають вертикальне завантаження бувають шириною 41-45 см і глибиною 60 см. Білизна завантажується зверху, а не збоку, як у фронтальній. Перевага в можливості зупинити прання і додати білизнe, в зручності закладки і виймання білизни — не треба робити зайвих нахилів.

Який обсяг завантаження вибрати?
{PAGEBREAK}
Для однієї людини достатньо буде обсягу пральної машини до 4 кг, для середньої сім\’ї до 6 кг і до 8 кг для великої родини. Врахуйте, що при маленькjve завантаженні у вас не буде можливості випрати подушки і ковдри, адже вони не помістяться в барабан.

Не слід так само перевантажувати машину, інакше від роботи з підвищеними перевантаженнями може постраждати привід і двигун.

Яка кількість обертів необхідно?

Від числа обертів залежить, наскільки вологим буде білизна після прання. При швидкості 1000 оборотів в хвилину — білизна залишиться вологим на 60%, при 2000 — 43%. Враховуйте, що при великих оборотах може пошкодитися цілісність білизни.

Для хорошого віджимання білизни досить 800-1000 об / сек, для делікатної білизни — 400-600 об / сек., Також необхідно, щоб у машини була функція відключення віджимання.

Які програми і функції потрібні?
{PAGEBREAK}
Основні програми прань мають всі пральні машини:

-Прання бавовни та льону;
-Прання синтетики;
-Прання делікатних речей;
-Прання вовни

Так само додаються і безліч різних функцій, які можна вибрати залежно від своїх бажань, перерахуємо найпопулярніші: швидке прання, прання сильно забруднених речей, прання різних речей (від подушок і ковдр до джинсів і взуття), сушка, ручне прання, додаткове полоскання , захист від протікання і багато інших. Вибір за Вами.

Технічні характеристики

Добре якщо клас прання, віджимання і енергоспоживання буде позначений у вигляді літери «А» — це означає, що показники пральної машини дуже ефективні. Звичайно, це відіб\’ється на ціні, але можна цілком бути впевненим у відмінній і довгой її експлуатації.

Безпека

Наявність в пральній машині захисної системи позбавить вас від затоплення в разі поломки. Захист може бути частковй і багатоступінчастий.

Частковий — передбачає захист окремо на шланг і окремо на корпус, і тільки повна позбавить від всіх неприємностей, включаючи затоплення сусідів нижче по поверху.

Бренд і ціна

Вибирайте бренд в залежності від ваших уподобань і ціни, яку ви готові заплатити за зручність і комфорт у використанні пральної машини. Читайте на сайтах магазинів відгуки, якщо не занадто довіряєте виробнику і маєте обмежену суму на покупку.

У кожному разі, зараз є можливість придбати пральну машину з достатнім набором функцій, гарною якістю і прийнятною ціною.