Як повернути пристрасть у відносини?

Перші побачення, поцілунки, зустрічі, перша близькість … Все так романтично і ново. Кожну зустріч обидва чекають з трепетом і нетерпінням. Молоді люди намагаються вгадати події, прагнуть бути, як можна краще для коханої людини. Але, навіть самі вогненні пристрасті з часом вщухають.

Поступово на зміну жаданням і інтризі приходить звичка, сталість, побут. У цей час відносини стають менш різноманітними і пристрасть вщухає. Всі події стають передбачуваними, а сюрпризи разом з несподіванкою трапляються все рідше.

На цьому етапі багато пар дивуються, що ж трапилося. Кожна сторона намагається знайти суб\’єктивні причини такого холоду і буденності у відносинах. Але не потрібно робити з цього трагедію. Головне правильно прийняти ситуацію і направити енергію в нове русло.
{PAGEBREAK}
По-перше, після періоду пристрасті настає не менш приємний період чуттєвості. У цей час партнери стають відкритими одне для одного і зараз, як ніколи, саме час запалити вогонь пристрасті заново. Головне обом направити свою енергію на розвиток відносин.

По-друге, існує маса способів врятуватися від нудьги та побуту. Важливо почати діяти. Геть одноманітність і сірість.

Займіться собою

Для початку зверніть увагу на себе. Як давно ви балували своє тіло? Подобається воно вам? Внесіть різноманітність у свій імідж, поновіть гардероб, запишіться в тренажерний зал. Таким чином, Ви перестанете бути звичними для свого партнера і навіть для себе.

Змініть обстановку

Наступним кроком займіться обстановкою в спальній кімнаті. Змініть колірну гамму. Повісьте енергетичні штори, підберіть більш кричущу постільну білизну. Такий нескладний прийом знову ж відверне від сталості, викличе нові емоції і фантазії.

Можна також додати аксесуарів, звичайно, вони повинні бути спрямовані на повернення кімнаті свіжості і таємничості. Це можуть бути будь-які атрибути, але віддайте перевагу червоним, бардовим або фіолетовим квітам.

Завершіть ланцюжок недомовленості
{PAGEBREAK}

Наступним кроком варто вирішити всі хвилюючі Вас проблеми. Таким способом Ви і поговорите по душах, і скинете важкий вантаж. Після того, як всі недомовки сказані, всі справи завершені — обидва партнери відчувають полегшення. Скинутий вантаж більше не обтяжує. Відносини знову наповняться свіжістю.

Відволікайтеся

Найчастіше відволікайтеся. Не зайвим буде дати один одному розвіятися окремо. Дозвольте йому сходити на футбол з друзями, а самі вирушайте на зустріч з подружками. Такий метод освіжить свідомість кожного партнера, кожен набереться нових вражень, скине вантаж проблем.

Дивуйте і даруєте теплі слова

І так, після того як обстановка в кімнаті оновлена, кожен партнер заряджений новою енергією, саме час впритул зайнятися відносинами він-вона. Для цього намагайтеся дивувати партнера. У кожній дрібниці, приділяйте більше уваги, говоріть теплі слова.

Таким чином, ви дасте зрозуміти один одному, що як і раніше цінуєте партнера. Кожен відчує, що він все так самий важливий і дорогий.

Бажайте і втілюйте

Не соромтеся своїх бажань. Експериментуйте в ліжку. Дозвольте собі те, що раніше здавалося абсолютно неприпустимим. Купуйте еротичну білизну, відвідайте секс-шоп. Не бійтеся здивувати партнера. Змінюйтеся, дивуйте, порушуйте.

Не варто налаштовуватися на кількість. Зараз, коли Ви стали неймовірно близькі не тільки фізично, а й духовно — можна неймовірно удосконалити техніку сексу. Під час першої пристрасті такі горизонти ще закриті перед партнерами. Саме зараз Ви отримали унікальну можливість принести один одному неземне задоволення. Не чекайте, беріть і пробуйте.

Влаштуйте вечір спогадів
{PAGEBREAK}
Влаштуйте вечір спогадів. Переглянете старі фотографії, згадайте перше побачення, прогулянки під місяцем. Освіжіть в своїй пам\’яті ці забуті спогади. Розкажіть один одному, чим колись партнер підкорив Вас, за що його полюбили.

Згадайте людину, в яку колись закохалися, які почуття відчували від однієї зустрічі поглядів. Така гра відновить в пам\’яті кожного ті відчуття, заради яких були готові на все.

Відкрийтеся новому

Ще одна маленька хитрість. Спробуйте разом знайти нове захоплення, яке, обов\’язково, буде цікаво кожному. Головне нове. Так, разом з новими заняттями Ви отримаєте нові, а головне спільні, позитивні емоції.

Вище наведене найпростіше, але в той же час, дієві, способи, які знову дадуть змогу закохатися в партнера. Варіацій може бути безліч, але головними Вашими діями все ж залишиться 3 правила які можна підлаштувати під себе.

— Позбавтеся від старих, гнітючих речей, змініть обстановку;
— Скиньте тяжкий вантаж недомовок і розкрийтеся знову перед партнером;
— Внесіть різноманітність у звичне життя.

Дотримуйтесь наведених нескладних рекомендацій і Ваші відносини обов\’язково «заіскряться» по-новому. Даруйте партнеру тепло і турботу, випромінюйте йому подяку і висловлюйте повагу. І закохуйтеся знову і знову один в одного!