Куди запросити дівчину на побачення?

Любов — саме неймовірне почуття. Вона здатна творити самі неземні дива. Їй підвладне все. Навіть з самого самовпевненого і непохитного мачо вона легко зробить соромливого хлопчини. І не було б у нього печалі, якби не з\’явилася вона … тепер ніякого спокою, постійне хвилювання, боязкість. Він хоче зробити перший крок, але не знає як. Ця стаття найкращий помічник і друг-порадник, як запросити дівчину на побачення і де його краще провести.

Вибір місця безпосередньо залежить від мети, яку Ви переслідуєте, запрошуючи дівчину на побачення. Якщо плануєте, спокійний вечір відвертих розмов — слід вибирати спокійні небагатолюдні і негаласливі місця. Якщо хочете дівчину здивувати, слід вибирати місце, яке зберігає в собі якусь романтичну таємницю. Так можна розглядати безліч ситуацій і місць. Нижче підібрана десятка кращих місць для самих різних обставин і побажань.

Кафе, ресторан
{PAGEBREAK}
На першому місці це те, що само собою зрозуміло, і найпопулярніше — запрошення в кафе, ресторан. Сьогодні існує безліч різних закладів, в яких романтичний настрій просто літає в повітрі. Там обов\’язково повинні бути зручні диванчики, ніякої гучної музики, лише Ви і ніжна витончена атмосфера вечора.

Пікнік на природі

Але здивувати походом в ресторан зараз вже дуже складно. Тому пропонуємо протилежний варіант — пікнік на природі. Для цього, безумовно, потрібні відповідні погодні умови. Погода необхідна тепла, але допускається, щоб легкий вітерець обвивав Вас своєю легкою прохолодою.

Не кожна дівчина удостоєна відвідати такий милий захід. Здивуйте її, подаруйте незабутні моменти, послухайте спів чудесних птахів, підставте свої щасливі обличчя привітному сонечку. Такий день принесе лише позитивні емоції і характеризує Вас як чуйну і романтичну натуру.

Прогулянка

Ще один варіант для теплих сонячних днів — це прогулянки під відкритим небом. Це може бути проста неспішна прогулянка по улюбленому тихому скверику, веселі розмови і неперевершене почуття легкості.

Як варіант прогулянки під відкритим небом є прогулянки на воді. Якщо це можливо у Вашому місті, не пропустіть такий унікальний шанс. Прогулянки на воді сприяють умиротворенню і чуттєвості.

Активний відпочинок
{PAGEBREAK}
Для любителів активного відпочинку — підійде такий варіант, як прогулянки на велосипедах. Це також з тих побачень, на якому в невимушеній обстановці буде легко спілкуватися. Обстановка спокійної і привітної природи налаштує обох на доброзичливу і довірчу хвилю.

Зоопарк / парк

Хочете повернути дівчину в дитинство? Запросіть її в парк або зоопарк. Тут можна чудово і весело провести кілька годин. Поганяйте на машинках, ризикніть прокотитися на сверхекстремальних каруселях. Такі спільні переживання неймовірно зблизять Вас.

Так само Вам буде приємно прогулятися алеєю і їсти при цьому солодку вату. Ніяка дівчина не встоїть перед такою спокусою, яка легко поверне її в дитинство. Завершити вечір краще на колесі огляду. Поки воно неспішно буде кружляти Вас, відкриваючи невимовні пейзажі нічного міста, у Вас буде час поговорити, згадати всі смішні ситуації, оцінити свої досягнення і весело сміятися над потішними ситуаціями.

Якщо ж дівчина не дуже любить адреналін — поведіть її просто в зоопарк. Це місце дозволяє легко відчути себе дитиною. Пройтися повз клітки зі смішними звірятами, і погодувати деяких з них. Такі прогулянки подарують Вам відчуття безтурботності і дитячого щастя.

Кіно

Якщо ж за вікном давно не літо, а похмурий сірий осінній день, або ж морозний зимовий вечір — варіанти з прогулянками на свіжому повітрі відразу ж відпадають. У такому випадку дівчину можна запросити в кіно. Тільки обов\’язково дізнайтися яким жанрам вона віддає перевагу. В іншому випадку Ви ризикуєте прийти на жахи з ніжною дівчиною, яка захоче покинути зал вже через 5 хвилин після початку сеансу або приведете сильну, епатажну натуру на сопливу мелодраму, після якої вона запросто подумає, що Ви слабохарактерний і не мужній. У такому випадку Ваше перше побачення може перетворитися на останнє.

Каток / боулінг
{PAGEBREAK}
Так само в зимовий час, можна піти на каток або відвідати боулінг. Таких місць, в яких можна пограти в різні рухливі ігри, дуже багато, головне бути обізнаним про смаки дівчини і відправлятися саме туди, де їй буде комфортно.

Це був список найпоширеніших місць для побачень. Як бачите, вони відрізняються і за ступенем активності і по ціновій категорії. Але на цьому місця для зустрічей не закінчуються.

Уважно підходьте до вибору місця для побачення — вибирайте відповідні Вам і Вашій супутниці. Але головне, це проводите час з коханими людьми, будьте щирими і уважними один до одного і тоді місце проведення побачення відійде на другий план.
Кохайте і будьте коханими.