Що подарувати дитині на День Народження?

День народження особливе свято. Його ми чекаємо з нетерпінням, незалежно від дати яка наступає. А для дитини — це самий чарівний день у році. Згадайте, як чекали в дитинстві черговий свій день народження. Від цього дня кожен чекає мільйони теплих і приємних слів, посмішок, гарного настрою і, звичайно ж, подарунків.

Але що ж такого подарувати дитині, щоб це свято стало дійсно чарівним? Ідеально було б врахувати його особисті побажання, адже найчастіше діти довго мріють про свій подарунок. Якщо Вам хочеться здивувати дитини, то можна скористатися одним із запропонованих нижче варіантів.

Подарунки на вік до 3-х років

{PAGEBREAK}
Перше правило — подарунок повинен відповідати інтересам і вікові дитині. Те, що сподобається малюкові до трьох років, абсолютно не цікаво дитині дошкільного віку. Так само і навпаки, подарунок від якого буде в захваті шестирічна дитина, не викличе захоплення у дворічного іменинника. Починаючи з найменших, слід звернути увагу, що в цьому віці малюк лише починає пізнавати світ. Для нього цікаво все яскраве, барвисте й різноманітне.

Відмінним варіантом подарунка для такого малюка будуть нескладні багатодетальні іграшки. Наприклад, спеціальні гірки, головне, щоб не було дрібних деталей, так як малюк може їх проковтнути. Непогано порадувати малюка набором гумових іграшок. З таким подарунком дитина із задоволенням буде приймати ванну.

Різновидів подарунків може бути багато, найголовніше — це простота, яскравість і великі розміри. І найважливіше при виборі подарунка таким маленьким дітям — це контроль якості. Будь-яка подарована іграшка повинна бути міцною, пофарбована безпечною фарбою і не містити небезпечних для здоров\’я добавок.

Подарунки на вік від 3 до 6 років

{PAGEBREAK}

У віці від трьох до шести років діти стають більш самостійними, все більше хочуть бути схожими на дорослих і вже мають особисті переваги. У такому випадку непогано подарувати розвиваючі іграшки та книги.

Це можуть бути різні конструктори, яскраві і з безліччю картинок книги, або всілякі набори. Дітям хочеться бути скоріше дорослими, ходити на улюблену роботу, готувати дорослу їжу, ремонтувати машини або затримувати злочинців і т.д.

Для таких діточок є безліч хороших тематичних наборів. Можна вибрати набір доктора, дитячий посуд або машинки. У цьому віці у дітей вже є свої улюблені мульт-герої. Це теж відмінна підказка при виборі подарунка.

Подарунки для молодшого шкільного віку

Діти молодшого шкільного віку мають більш сформоване коло інтересів, від якого і слід відштовхуватися у виборі подарунка. У кожного з\’являється улюблений шкільний предмет і з цього приводу можна презентувати дитячу літературу по темі.

Можливо, Ви вносите маленький внесок у плекання великого розуму світового значення. Хтось гарно співає і йому можна подарувати бажаний набір караоке. Можливо, ця дитина в майбутньому стане відомою світовою зіркою. Інші дітки захоплюються малюванням і їм вкрай необхідні художні приналежності. У такому віці дітям потрібно досить рухатися, щоб правильно розвиватися і рости здоровими. Як хлопчакам, так і дівчатам можна дарувати гру для вулиці.
{PAGEBREAK}
Дівчатка порадіють скакалці, м\’ячику, а хлопчикові можна подарувати футбольний м\’яч, баскетбольний або ракетки для тенісу. Якщо дитина вже займається в спортивній секції можна подарувати спортивний інвентар або одяг.

Подарунки для середнього шкільного віку

Діти середнього шкільного віку поспішають подорослішати і хочуть у всьому бути самостійними. Скориставшись цими бажаннями можна піднести їм особистий рушник, чашку, наручний годинник і будь-які інші речі, які б підкреслили їхню самостійність.

Звичайно ж, не варто забувати про м\’які іграшки, які для дівчаток будуть неймовірно бажаними в будь-якому віці. Відмінним варіантом буде піднесений згідно перевазі іменинника майстер-клас в компанії однолітків або участь всієї цієї компанії в якій-небудь рухомій сучасній грі.

Враховуючи, особливості свідомості дітей, потрібно подбати про розкішну упаковку подарунка. Діти люблять сюрпризи, тому подаруйте їм це. Можна покласти подарунок в кілька подарункових коробочок. Так з кожною відкритою коробкою буде все більше зростати інтерес до подарунка. Дізнавайтеся про пристрасті дитини і сміливо даруєте йому бажані речі.