Як знайти роботу за кордоном?

Виникло відчуття, що ви досягли вершини в кар\’єрному зростанні? Тоді варто задуматися про пошук гарної роботи за кордоном. У тому випадку, якщо ваші знання іноземної мови знаходяться на високому рівні, і ви мрієте про переїзд за кордон, але думаєте, що це реально зробити тільки обраним, то не треба хвилюватися — знайти роботу в іншій країні можна.

Не поспішайте з переїздом

Якщо є бажання переїхати в іншу країну і знайти роботу, то варто ознайомитися з деякими чинниками.

По-перше, знайти роботу за своєю спеціальністю буде дуже складно, особливо в тому випадку, якщо ви юрист, менеджер, економіст і т.д. Зате таких вакансій, як бармени, офіціанти, покоївки та інженери за кордоном досить багато. Через це в інші країни часто їздять студенти.
{PAGEBREAK}
По-друге, якщо є вища освіта і певний стаж, то роботу за кордоном можна отримати за допомогою спеціального запрошення від певної кампанії або від її представництва.

По-третє, працювати в іншій країні складно. І причина криється не в мовному бар\’єрі, а в одержанні спеціального гранда або дозволу. Для цього доведеться прожити якийсь час в країні та попрацювати, наприклад, на посаді «чорнороба». Після отримання гранда, буде потрібно оформити громадянство.

Які документи можуть знадобитися?

Для того щоб в\’їхати в іншу державу, необхідно отримати візу. І якщо ви хочете влаштуватися на роботу офіційно, отримавши при цьому хоча б мінімальну кількість соціальних гарантій, то віза не повинна бути гостьовий.

Залежно від країни буде визначено список документів, необхідних для отримання робочої візи.

Серед обов\’язкових документів варто відзначити:

Закордонний паспорт;
Свідоцтво про народження;
Диплом про освіту;
Довідка про несудимість;
Медична довідка, оформлена за спеціальною формою.

Може стати в нагоді виписка з трудової книжки, а також довідка з місця роботи. У тому випадку, якщо ви зважилися на самостійний збір документів, слід подбати про апостилюванні (легалізації зібраної документації). За допомогою агентств з працевлаштування про ці процедури можна забути.

Спробуйте знайти помічника
{PAGEBREAK}
Професійні міжнародні агентства здатні допомогти у пошуку роботи та житла, а також в оформленні документів. Крім того, за допомогою подібних компаній можна придбати квитки та організувати трансфер.

Щоб отримати повний спектр послуг, найкраще звертатися в професійні агентства, які встигли проявити себе тільки з найкращої сторони в питаннях працевлаштування за кордоном. Крім того, необхідно уважно читати всі договори, які вас просять підписати. Про репутацію агентства можна сказати і за відгуками. Пам\’ятайте, що від правильного вибору залежатиме не тільки заробіток, але і безпека.

Швидкий спосіб пошуку роботи за кордоном

Одним з кращих способів, за допомогою якого можна знайти роботу за кордоном — сезонна діяльність. Кваліфікація і хороші знання іноземної мови в даній ситуації не матимуть якогось великого значення. Часто сезонна робота стосується збору врожаю і сільськогосподарської діяльності.

У тому випадку, якщо ви хочете не тільки заробити гроші, але й подивитися на світ, то слід оформити візу на більш тривалий термін, ніж прописано контрактом. І весь час, який залишився, бажано присвятити пошукам постійної роботи. Якщо відповідний роботодавець буде знайдений, то можна продовжити період дії візи або отримати спеціальне запрошення ще на один візит в країну.

Участь у різноманітних програмах
{PAGEBREAK}
Дуже часто студенти відправляються за кордон на стажування. Комусь це необхідно для заробітку, а для когось головну роль грає практика у вивченні іноземної мови або в отриманні навичок за своєю спеціальністю.

Необхідно відзначити, що в готельний бізнес і в сферу послуг студентів беруть досить часто й охоче. Якщо є бажання отримати практику в більш солідній організації, то працювати доведеться за «спасибі».

Є велика кількість програм, за допомогою яких можна побувати в країні, підвищити знання, навички та вміння, а також заробити досить непогані гроші. Для участі в програмі необхідно зареєструватися в регіональних представництвах або в спеціальних агентствах, які співпрацюють з подібними програмами.

Головне в пошуку роботи за кордоном — це бажання. Якщо його не буде, то і роботу ви не знайдете.