Як відкрити інтернет-магазин?

Сьогодні торгівлею у всесвітній павутині займаються не тільки люди, що володіють багатим досвідом у подібному бізнесі. Навіть якщо ви вирішили вперше себе випробувати в ролі підприємця, при належному підході у вас все вийде!

Пару років тому треба булов штат наймати програміста або володіти відповідними знаннями, щоб відкрити свій інтернет-магазин. Але часи змінюються — тепер достатньо мати відмінну бізнес-хватку і, звичайно ж, волю до успіху!

З чого почати?

Спочатку визначтеся з типом товарів, які станете реалізувати в своїй крамничці. Відшукайте надійних постачальників, у яких надалі будете закуповувати ці товари.

{PAGEBREAK}
Обов\’язково дізнайтеся, як зможете його отримувати і де: здійснювати одиничні покупки поштучно або ж закуповувати на власний склад (якщо такий є). Порахуйте, за якою ціною вигідніше продавати товар, яка вийде націнка.

Домен

Далі треба для магазину підібрати ім\’я, яке запам\’ятовують в інтернеті за веб-адресою. Краще вибирати назву яка легко промовляється, яка добре запам\’ятовується, в ньому повинна відображатися категорія товару який продається.

Тепер зареєструйте за допомогою якого-небудь спеціального сервісу доменних імен, ім\’я для майбутнього магазину. Можна скористатися послугами різних компаний або пошукати інший сервіс самостійно в мережі — це легко!

Відкриття

Так, ім\’я та асортимент вибраний. Тепер перейдемо до відкриття магазину. Тут потрібно створити на головній сторінці сервісу пробний магазин. Протягом кількох тижнів аккаунт буде працювати безкоштовно. Потім ви зможете його активувати, перетворивши на повноцінний інтернет-магазин.

Тут все просто — заповніть форму реєстрації, клікніть на «Створити магазин». Все — він доступний, можете починати його наповнювати товарами, підключати всілякі налаштування.

Дизайн
{PAGEBREAK}
Тепер треба виконати настройку дизайну. Якщо ви вибрали систему InSales, то вона дозволяє для магазину використовувати стандартні шаблони або індивідуальний дизайн. Якщо ваш вибір припав на стандартні шаблони, то ви там можете безкоштовно змінювати колір, налаштовувати логотипи, переміщати різні блоки і пункти меню.

Оплата

Налаштуйте варіанти оплати. Ви будете відправляти свої товари в регіони? Тоді підключіть прийом пластикових карт і електронних платежів. Підключіть агрегатор платежів, який забезпечує прийом оплати всілякими способами: через термінали оплати, пластикові карти, смс-платежі та електронні системи. Не забудьте вказати варіанти доставки товару.

Магазин створений, пора його просувати в мережі, конкурентів же багато! Тут вам допоможе контекстна реклама, відгуки на форумах і соціальних мережах, SEO-оптимізація, торгові майданчики (наприклад, Яндекс.Маркет).