Приснились огурцы. Что означают огурцы во сне

Хочете знати, до чого сняться огірки? Тоді читайте наші тлумачення, які ми зібрали з найпопулярніших сонників. Тут ви зможете дізнатися, до чого сниться садити цей овоч, зривати його й інші тлумачення.

До чого сняться огірки свіжі і мариновані

Свіжі зелені: у більшості випадків такі огірки віщують про будь-які позитивні зміни в житті. Якщо такий сон побачила жінка, це до явним шанувальникам. Однак при всіх сказаних компліментах і подарунки не варто втрачати голову.

На грядці: вони віщують поліпшення здоров\’я і прихід радості в будинок. А якщо у вашому житті до цього моменту спостерігалися труднощі, то такий сон є провісником добрих змін. Бачити уві сні квітучу бадилля огірків віщує швидке поліпшення стану матеріального благополуччя.

Мариновані огірки: вам загрожує самотність і апатія. Тим не менш, варто пам\’ятати про те, що ми самі вирішуємо, якою буде наша доля.

Також дуже важливо, які саме маніпуляції уві сні здійснювалися з цим овочем.

До чого сниться їсти огірки: це сигналізує про швидке позбавлення від недуг вас або ваших близьких, подоланні життєвих труднощів.

Купувати огірки свіжі: до отримання нової роботи.

Зривати огірки з грядки: такий сон говорить про нові обов\’язки на майбутньому терені, які ви раніше не виконували. Тільки не варто боятися, ви обов\’язково впораєтеся.

Розсада огірків: це означає розтрати. Швидше за все, вони будуть радісні. Ви будете купувати щось із того, про що давно замислювалися.

Садити огірки – готуйтеся до приємних покупок.

А от маніпуляції з солоними огірками не такі безхмарні. Малосольні огірки корнішони до чого сняться: скоро вам доведеться зовсім несолодко на любовному фронті. Тим не менш, ви зможете витримати це випробування.