Что означает тюрьма во сне

До чого сниться в\’язниця? Сидіти в ній або бачити ув\’язненого. Ми зібрали кілька основних тлумачень таких снів. Можливо, один з них допоможе вам зрозуміти, чого чекати від майбутнього або що вас турбує в сьогоденні.

Сонник Ванги: до чого сниться в\’язниця

По тлумаченню Ванги, тюрма – це символ доленосного мовчання, яке приносить муки. До чого сниться зона, в\’язниця? Незабаром вам буде довірена таємниця, зберігання якої принесе вам страждання.

Якщо сниться сидіти у в\’язниці, ваші близькі ненавмисно не попередять вас про лихо, що насувається. Поговоріть з ними, ви ще можете відсунути загрозу і не постраждати. Також такий сон може передвіщати крах задуманого.

До чого сниться в\’язниця для жінки

Якщо ви бачите в якості укладених інших людей, тлумачення досить просто – ви будете просити за них перед кимось важливим для вас всіх. Бачити яскраво освітлені вікна тюремного будови означає, що ви зможете уникнути небезпеки завдяки проникливості.
До чого сниться в\’язниця для чоловіків

Втеча з в\’язниці: якщо у своєму сновидінні уникаєте покарання – значить, скоро вам випаде шанс взяти участь в досить прибутковій справі.

Звільнення з в\’язниці: це самий приємний сон – він до виконання задуманого.

До чого сниться в\’язниця дівчині

Юній дівчині, що побачила в сні бойфренда, який був укладений, не сподобається тлумачення. Це означає, що він непорядною і скоро вся правда буде розкрита.

До чого сниться в\’язниця і ув\’язнені

Бачити себе у в\’язниці: в якості охоронця – добре. Це означає, що ви близькі до рівноваги у своїй душі. Не варто робити нічого особливого.

Арешт і в\’язниця: це дуже погано. Це означає, що ваші починання не будуть завершуватися успіхом. Щоб такого не сталося, стародавні Майя радять повісити над дверима в своєму будинку особливий символ сонця.

Таким чином, ви бачите, що далеко не завжди варто хвилюватися із-за того, що сниться в\’язниця. Іноді це означає і позитивні зміни в житті.