Что означает сестра во сне

Дуже часто ті люди, яких ми любимо і які займають велике місце в нашому житті, приходять до нас і у снах. Не дивно, що все частіше ми задаємося питаннями, до чого сниться сестра (рідна, двоюрідна або навіть зведена).

Тому й трактування сновидінь відрізняється, і, якщо ви хочете зрозуміти, до чого сниться сестра, перш за все, треба знати, яку роль вона відіграє у вашому житті. Ми наводимо кілька найпопулярніших сонників, в яких є відповідь на ваше питання.

Тлумачення Міллера

До чого сниться сестра: вона найчастіше сниться до отримання від неї ж новин. Якщо вам приснилася зведена сестра або та, з якою ви не підтримуєте стосунки, вас чекає докучливе втручання у ваше життя.

Вагітна сестра – як правило, до грошей або до отримання підвищення по службі.

До чого сниться сестра: тлумачення з дворянського соннику (Н. Гришина)

Двоюрідна сестра, яка спілкується з вами – це означає роздратування на свої власні помилки. Якщо ж сестра сідає на щось, то, швидше за все, її чекає заміжжя.

Смерть сестри: до щасливих змін у вашій власній родині.

До чого сниться сестра: тлумачення по соннику міс Хассе

Сварка з рідною сестрою: всі у вашій родині буде відмінно. Рідні люди оточують вас з усіх боків. Незалежно від того, чи жива ця сестра і сьогодні.

Весілля сестри: від того, наскільки добре і охайно вона виглядала, залежить ваше сімейне щастя

До чого сниться сестра: тлумачення по соннику Медеї

Бійка з сестрою: швидше за все, ви зовсім скоро отримаєте підвищення по службі.

До чого сниться що померла сестра: це означає, що вам необхідна підтримка і опіка. У вашому житті бракує чуйності і жіночої теплоти.

Сестра чоловіка: це означає, що в її любовні переживання має місце бути суперниця. Гіпотетична або реальна.

Так що ви можете бачити – різноманітність тлумачень дозволяє вам вибрати те, що найбільше підійде саме вашій ситуації. У будь-якому разі побачити рідну людину уві сні – це завжди приємно. Тому питання, до чого сниться сестра, можна вважати риторичним.