Что означает дочь во сне

Если во сне вы увидели дочку, нужно серьезно отнестись к такому сигналу,
который может быть предупреждением о ближайших событиях. Чтобы
правильно трактовать, к чему снится дочь, важно учесть множество нюансов
сновидения.

Народження доньки у сні

Якщо сниться народження дочки жінці, такий сюжет віщує швидку зустріч з людиною, який буде вам рідним і коханим на довгий час. Також сон може означати, що важкий проект, що триває довгий час, підійде до завершення, і ви нарешті відпочинете. До чого сниться бачити дорослу дочку маленькою дівчинкою? Ваші стосунки з нею почнуть налагоджуватися, незабаром вам вдасться поговорити зі своєю дитиною по душах. Плачуча новонароджена уві сні сигналізує про майбутні складних часах. Але у вас вийде їх подолати і навіть вилучити деяку вигоду для себе.

До чого сниться дочка вагітної?

Добрим знаком вважається, коли сниться вагітність дочки для матері. Цей сон обіцяє відмінні новини для всієї родини. Якщо дочка «в цікавому положенні» приснилася свого батька, це до того, що у неї складеться чудово особисте життя, і вона буде щасливою поруч з надійним обранцем.

Коли сниться, що дочка народжує дитину, наяву її чекають серйозні зміни в житті. Народження нею дівчатка – до великого щастя, хлопчика – до участі у відповідальній і вигідну угоду, яка принесе їй користь і кар\’єрне зростання.

Сни про весілля доньки?

Щодо того, до чого сниться весілля і сватання дочки, то, знову ж таки, залежить від контексту сну. Зазвичай такий сюжет предзнаменует зміни в кращу сторону і звільнення від поточних проблем. Але таке сновидіння може сигналізувати і про небезпеку. Вам слід бути обережніше, інакше отримаєте значні неприємності. Бачити уві сні дочка в білому весільному платті з гарного дорогого матеріалу – до багатства і щасливого життя. Якщо її вбрання брудний і обірваний, це до болю.

Мертва дочка: що означає такий сон?

Батьки, яким сниться смерть дочки, повинні підготуватися до великих фінансових втрат. Якщо смерть уві сні була в результаті вбивства, наяву розтрати будуть раптовими. Коли сниться, що дочка потонула в морі або річці, будьте більш уважними до своїх грошових витрат. Похорон вашої кровинки уві сні обіцяють успішне позбавлення від виниклих труднощів.