Як сподобатися дівчині?

Мужні і сильні чоловіки часто стають беззахисними і слабкими в питаннях що стосуються слабкої статі. Страх перед одвічною жіночою сутністю робить їх боязкими і несміливими. Ця стаття містить рекомендації, з якими ймовірність сподобатися дівчині зростає в рази. Слід пам\’ятати, що наявність нижчеперелічених якостей — це не запорука успіху, головне вміло ними користуватися собі на благо. І не важливо, за чию саме прихильність Ви воюєте — справи сердечні тонкі.

Впевненість в собі

Сучасний чоловік не має права на сором\’язливість і боязкість. Жінки бажають бачити в своєму обранцеві чіткість і впевненість. Пощастило чоловікам, у яких лідерство і впевненість — це вроджена якість, а деяким доводиться скрупульозно його плекати. Впевненість потрібна не тільки у відносинах, але і в діловому, безжальному до слабкості світі. Головне не перестаратися і не переплутати впевненість з нахабством, і тим більше зарозумілістю. Це різного поля ягоди. Впевненість чоловіка випромінює благородство і дозволяє довіритися йому. Будьте рішучим у подоланні життєвих питань і не мимрите перед дівчиною. Не соромлячись, дивіться їй в очі і не відводьте погляду в потрібний момент. Впевненість повинна відчуватися в погляді, рухах, поставі і в голосі.
{PAGEBREAK}
Почуття гумору

Мати почуття гумору — безцінний дар. Як відомо жінка любить вухами, тому даруйте жінкам компліменти, приємні, ніжні слова і просто розмовляйте з нею. Якщо Ви зможете розвеселити свою співрозмовницю — це вже половина успіху.

Мужність

Мужність переважно висловлюватися так, щоб супутниці було дійсно затишно і комфортно за Вашою широкою спиною в прямому і переносному сенсі. Дозвольте жінці насолоджуватися своєю беззахисністю виражати потреби Вашої допомоги.

Гарні манери

Гарні манери завжди в моді незалежно від часу і місця. Вихованість це не розкіш, а необхідність. Поважайте старших, подайте руку і підтримайте навіть незнайому жінку в транспорті або на вулиці, поводьтеся стримано, і т.д. Пам\’ятайте, банальні правила етикету і культури припадуть дуже до речі, їх ніхто не відміняв.

Відповідальність

Чоловік без відповідальності — не чоловік. Так вже історично склалося, що чоловік несе відповідальність за себе, свою сім\’ю і близьких, за свої вчинки і майбутнє. Жінка здатна довіритися виключно відповідальному чоловікові. Для серйозних стосунків Ви просто зобов\’язані бути відповідальним.

Неординарність
{PAGEBREAK}
Продемонструйте супутниці те, чого немає у інших чоловіків. Це може бути романтизм, начитаність, або в розумній мірі авантюризм і т.д. Бути неординарним не так вже й складно, головне будьте самим собою.

Доглянутість і акуратність

Ну з цими якостями і так все зрозуміло. Візьміть за правило, збираючись на побачення, зупинитися перед дзеркалом і оцінити свій зовнішній вигляд. Адже зовсім не складно підтримувати в чистоті і порядку взуття, волосся і т.д. Неохайний чоловік відштовхує, будь він навіть понад ерудований, веселий і меткий. Просто дотримуйтесь правил звичайної гігієни — це хороша звичка.

Подобатися її подругам

Дайте зрозуміти дівчині, що вами цікавляться й інші особини слабкої статі. Але при цьому дайте зрозуміти своїй супутниці, що вона для Вас найнеобхідніша і єдина. Ніколи в її присутність не поїдайте поглядом інших дівчат. Ведіть себе невимушено, приділяючи основну увагу дівчині, яка з Вами. Станьте душею компанії, і Ви однозначно сподобаєтеся дівчині і навіть не одній. Шлях до серйозних стосунків з дівчиною що сподобалася веде через позитивні емоції її подруг щодо Вас. Головне не перегніть палицю в цій справі. Вам потрібно тільки викликати позитив зі своєї сторони і ніяких паралельних відносин.

Будьте цікавим співрозмовником

Цікаві в спілкуванні люди притягують до себе. У розмові з дівчиною не допускайте безглуздих і дурних пауз, які ставлять у незручне становище обох. Поцікавтеся хобі, захопленнями, уподобаннями дівчини і розширте свої знання в цих областях. Це вдалий випадок блиснути ерудицією і виступити в ролі цікавого співрозмовника.

Будьте щедрим

Це зовсім не означає, що Ви повинні бути марнотратним, догоджаючи кожній примсі дівчини. Бути щедрим значить не бути жадібним. Балуйте іноді свою обраницю квітами і недорогими подарунками, платіть за неї в кафе і клубах. Така увага може спонукати дівчину на багато що.

Не потрібно надягати на себе маску актора і намагатися сліпо відповідати всім цим якостям. Просто будьте собою, але і не забувайте, як можна стати краще. Прислухайтеся до себе і у Вас все вийде!