Як покращити ландшафтний дизайн будинку

Якщо ви завжди захоплювалися чужими садами, але створити щось подібне не вдавалося через брак грошей, то настав час все змінити.

Всі ми чекаємо якогось ідеального моменту і втрачаємо дорогоцінний час. Покладіть край сподіванням, закатайте рукава і беріться за справу.

Творчі ідеї, наведені нижче, потребують часу і зусиль, але вам не доведеться витрачатися в магазинах. Та й річ, зроблена своїми руками, приносить власнику ще більше радості і гордості за себе.

1. Приведіть ділянку в порядок

Так, прибирання — не найприємніше заняття, але якщо ви бажаєте зробити
ваш сад ще краще, то спочатку доведеться привести ділянку в порядок.

Спиляйте засохлі дерева, скосіть бур\’яни, вирівняйте нерівні ділянки землі, позбудьтеся від шкідників. З цього і потрібно починати перетворення своєї ділянки.

2. Доріжки з каменю

Після прибирання саме час приступити до ландшафтного дизайну. Перш ніж садити газонну траву, вам слід намітити майбутні садові доріжки, так ви розіб\’єте ділянку на зони. Найдешевший варіант — доріжки з каменю.

Підійдуть камені будь-яких форм і розмірів, та й знайти їх дуже просто. Можна навіть запросити друзів і близьких на пікнік і разом зайнятися пошуком каменів.

Як покращити ландшафтний дизайн будинку

3. посадіть квіти

Гарний сад неможливо уявити без квітів. За такою красою дійсно потрібно доглядати, але це під силу кожному.

Після внесення в грунт добрив, посадіть квіти, які приживуться в вашому кліматі.

Процес посадки досить простий. Одягніть рукавички, на глибину приблизно 8 см покладіть насіння, потім засипте землею і полийте. Не забудьте зробити клумбочку навколо посадженого насіння, щоб потім випадково не наступити на паростки.

4. Перетворіть садові меблі

Наждачний папір і фарба можуть перетворити навіть самі непоказні садові меблі.

Одягніть рукавички, а потім починайте наждачкою шліфувати дерев\’яні меблі. Так ви позбавитеся від старої фарби і зможете покрити нову. Краще пофарбувати всі меблі в один колір, але ви можете і поекспериментувати.

Як покращити ландшафтний дизайн будинку

5. Не забудьте про чарівне освітлення

Саме час дістати з горища старі лампи і гірлянди.

Беріться за творчість. Обмотайте дерева гірляндами, прикрасьте ними паркан. Старі лампи можна пофарбувати і тоді вони точно засвітять по-новому.

Як покращити ландшафтний дизайн будинку

Думаю,
тепер ви розумієте, що для перетворення саду зовсім не обов\’язково
запрошувати ландшафтного дизайнера або купувати дорогі матеріали.
Головне — готовність витратити час і докласти зусиль. Повірте, це того варте.