Cонячні електростанції та станції в м.Чернівці

Сонячні станції (Чернівці) для житлового та комерційного сектора, в умовах високої вартості за кВт*год, істотно знижує споживання електроенергії від компанії. І на зеленому тарифі можна заощадити. Це зменшить чек з оплати спожитої електрики. Щоб правильно підібрати та купити мережеву сонячну електростанцію, необхідно мати мінімальне уявлення про цей вид отримання електроенергії. Знати основи експлуатації обладнання.

Система енергопостачання ефективно функціонує навесні, влітку, восени в період світлової доби, від сходу до заходу сонця. Промені, що потрапляють на поверхню панелей, перетворюються в струм, що надходить через спеціальне обладнання, електромережу до споживачів. Невеликі сонячні електростанції (Чернівці) для приватного використання можуть включати наступні пристрої:

 1. Фотоелектричні модуль-блоки, що перетворюють енергію світила на електрику.
 2. Інвертор, що трансформує постійний струм у змінний.
 3. Елементи кріплення, для надійного монтажу обладнання.
 4. Електрокабелі, конектори що дозволяють створити електромережу.
 5. Прилади автоматики, що забезпечують безпечне функціонування всіх елементів енергосистеми.

Щоб виробляти достатню кількість електроенергії для електроприладів, що підключаються, слід зробити розрахунок загальної потужності станції. Відповідно до цього параметра створюють ефективну систему енергопостачання.

Для встановлення ціни, сонячна мережева електростанція 3 кВт та 5 кВт для приватного будинку, офісу чи магазину залежить від комплектації обладнання. У каталогах нашої компанії завжди можна знайти підходящий варіант для наявного бюджету. Найефективніше придбати готову систему енергопостачання. Ось її основні переваги:

 1. Економія коштів за умов дорогої електроенергії від постачальника.
 2. Тривалий термін експлуатації понад 20 років.
 3. Функціонує у складі централізованої електромережі, знижує витрати.
 4. Можливість віддаленого моніторингу реального часу.
 5. Швидкий термін окупності.

Мережева сонячна електростанція для дому, магазину, офісу, готелю чи іншого комерційного об’єкта фінансово вигідна тим, хто хоче скоротити витрати на енергопостачання.

Рекомендуємо наші послуги тим клієнтам, у кого:

 1. Дорогий тариф за електроенергію.
 2. Основне споживання енергії у денний час.
 3. Рідко вимикають світло.

Також рекомендуємо користувачам, у кого заходить до будинку 380В (три фази), але немає навантажень та немає приладів на 380 Вольт, застосовувати однофазні мережеві сонячні електростанції, що буде ефективніше.

Отримати додаткові консультації, прорахунок від спеціалістів Megawatt можна по контактним номерам: 050-149-91-81, 050-673-19-90 та 096-012-012-9.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *