СММ просування — вартість реклами в Інстаграм

Наша стаття допоможе дізнатися, як просувати бізнес-аккаунт в Інстаграмі з нуля: про різні методи просування, як використовувати їх для бізнесу та вимірювати ефективність. Якщо вас цікавить вартість реклами в Інстаграм, то радимо далі прочитати цей матеріал.

СММ просування - вартість реклами в Інстаграм

Як не треба просувати бізнес в Інстаграмі і чому?

Скажу відразу: алгоритми Інстаграма борються із сірими способами, тому завжди є ризик блокування облікового запису. Окрім цього вони марні по суті: фальшиві передплатники та активність не принесуть бізнесу реальної користі, а навіть зашкодять.

Якщо у вас багато передплатників, але вони ніяк не реагують на ваші пости, алгоритми соціальної мережі перестануть пропонувати ваш контент у стрічці реальних передплатників – «Інстаграм» вважає, що ваші публікації нецікаві. А із сплесками накрученої активності важко побачити правдиву статистику. Вона важлива для того, щоб вчасно вносити зміни до стратегії просування та підвищувати ефективність бізнесу.

Але розповісти про сірий спосіб треба хоча б для того, щоб знати, що це таке, коли їх вам пропонують.

Масфоловінг та маслайкінг. Масфоловінг – автоматична масова передплата користувачів Інстаграма та видача лайків. Це роблять спеціальні послуги з налаштувань, заданих користувачем. Розрахунок на те, що користувач зацікавиться вашим обліковим записом і підпишеться у відповідь. Така розкрутка небезпечна для облікового запису – Інстаграм забороняє використовувати сторонні сервіси, тому легко можна потрапити до бан. Можуть забанити, наприклад, за перевищення лімітів на лайки та коментарі. Не варто чекати фантастичних результатів від маслайкінгу та масфоловінгу – краще використовувати їх у комплексі з іншими методами, якщо все ж таки вирішили, що вам це треба.

СММ просування - вартість реклами в Інстаграм

Спам у коментарях. Спам – автоматичне розсилання коментарів за заданими налаштуваннями: хештегами, геомітками або зібраним списком цільових користувачів. Користувачі скептично ставляться до спаму, але таким чином можна самостійно та безкоштовно розсилати новини про знижки в обліковому записі або хвалити фотографії читачів. Завдання – звернути увагу користувача, щоб він заглянув у ваш профіль та залишився з вами.

Що ми радимо для гарного просування

Таргетована реклама в Інстаграм. Таргетовану рекламу можуть запускати лише власники бізнес-акаунтів. Підключити бізнес-профіль можна через Фейсбук, і якщо ви досі це не зробили, рекомендуємо виправити цей недолік – тоді ви зможете дивитися статистику облікового запису та запускати рекламу через Інстаграм або Фейсбук. Статистика показує кількість показів, охоплень та інші показники публікацій на сторінці. Про передплатників також є корисна інформація: стать, вік, географія.

Таргетована реклама дозволяє гарно використовувати СММ просування і показувати рекламні публікації у стрічці Інстаграма та в Історіях. Ви можете вибрати параметри аудиторії, якою показуватиметься реклама: стать, вік, інтереси, місцезнаходження.