Килим в вітальню

Будь-яке підлогове покриття може змінити і перетворити всю кімнату до невпізнанності. Навіть в старій квартирі, лише помінявши підлогу, можна створити затишну і сучасну обстановку. А найвірніший спосіб — це поміняти килим на підлогу. У вітальні, як ні в якій іншій кімнаті, потрібно акуратно підбирати не тільки меблі і предмети декору. Килим на підлозі може як прикрасити інтер'єр, так і запросто зіпсувати його.

Вибирати підлоговий предмет декору слід виходячи з розмірів самого приміщення. Не варто економити на покупці, навіть, якщо маленькі і середні килимки значно дешевше великих. Килим в вітальню ви можете замовити тут https://allcarpets.in.ua/ua/kovry/kovry-v-gostinuyu.

Як вибрати килим на підлогу в зал-вітальню

Вітальня — місце зустрічі всієї родини і прийому гостей. Тут відпочивають після трудового дня, обговорюють новини та діляться проблемами. Створити комфортну обстановку можна не тільки за допомогою м'яких меблів, а й різних декоративних прийомів, наприклад, використовуючи підходящий текстиль і килими.

Пам'ятайте той час, коли найкрасивіші і дорогі килими розвішували на стінах? Жодна радянська квартира не обійшлася без цього. Великий килим на стіні був ознакою достатку і благополуччя сім'ї. Але все тече, все змінюється, і сучасний килим у вітальні — це зовсім не настінний аксесуар, а повноцінна частина кімнати.

Навіть маючи різну меблі в залі, можна за допомогою правильно підібраного килима об'єднати всі уявні зайвими елементи.

Порада: придивіться до таких моделей килимів і килимів, розміри яких дозволяють розмістити на них основну меблеву композицію — м'які меблі та журнальний столик. Ступні сидять на дивані також повинні перебувати на килимі.

Будь-зал або вітальня є одним з прохідних місць в квартирі, а значить, зобов'язані відповідати не тільки вимогам безпеки і підходити до інтер'єру, але і володіти неабиякою зносостійкість. А це якість залежить від матеріалу, з якого зроблений предмет. Але перш, ніж перейти до вибору матеріалу, давайте розглянемо види килимових покриттів.

Килимок, килим, доріжка …

На сьогоднішній день виробники випускають такі різновиди:

  1. Палас — килимове покриття з тонкою основою і без ворсу.
  2. Килимова доріжка — коротковорсового полотно в рулоні невеликої ширини.
  3. Ковролін — килимове покриття з різною довжиною ворсу і різної ширини, що продається погонних метрах.
  4. Повноцінний килим з конкретними розмірами і закінченими малюнками, з різних матеріалів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *