Як оновити застарілий плагін Adobe Flash Player

Сьогодні розкриємо вельми поширене останнім часом питання: «застарів плагін adobe flash player». Симптомами такої проблеми є — не програється музика в браузері, не працюють відеоплеєри, деякі сайти взагалі не відкриваються або відображаються неправильно. Щоб позбутися цих неприємних ситуацій, достатньо всього лише оновити Флеш Плеєр.

Якщо ваш Adobe Flash плеєр не оновлюється автоматично, то може бути кілька причин — встановлено заборону на автоматичне оновлення, конфлікт встановлених плагінів, неправильна установка плагіна або відсутність підключення до мережі інтернет (це найпоширеніші причини). У цій статті ми розповімо про найпростіший способ оновлення або встановлення плагіна Адоб Флеш.

Для відновлення застарілого модуля можна скористатися офіційним сервісом Адоб, на якому можна отримати повні інструкції по завантаженню і установці самої нової версії плеєра. Якщо остання версія flash player встановлена, то більше ніяких налаштувань робити непотрібно.

Отже, давайте розберемося, що потрібно робити, якщо застарів модуль adobe flash player:

1) Заходимо на сервіс adobe flash player за посиланням. Потрапляємо на сторінку, на якій бачимо в нижній правій частині екрану напис «встановити зараз». На яку і потрібно натиснути. Перед тим читаємо поле «додаткова пропозиція» — там нам пропонують додаткові послуги, і якщо Ми їх потребуємо, то ставимо галочку.

Як оновити застарілий плагін Adobe Flash Player

2) Після натискання кнопки, відбувається скачування до нас на комп\’ютер установника (Це не сам adobe flash player, а програма установник). Якщо ми працюємо з браузером Яндекс, то завантаження з\’являються в правому верхньому куті браузера. У інших випадках (Опера, Хром, Аміго) — заходимо в меню браузера і натискаємо на вкладку «завантаження»

Як оновити застарілий плагін Adobe Flash Player
Як оновити застарілий плагін Adobe Flash Player

запускаємо установку плагіна

3) Запустивши установник, чекаємо закінчення скачування файлу на комп\’ютер. Перед самою установкою в віконці «Переваг» вибираємо потрібний пункт. Якщо немає бажання постійно оновлювати Флеш Плеєр вручну, то краще встановити автоматичну установку (перший пункт зверху).

Як оновити застарілий плагін Adobe Flash Player

Тиснемо «Далі» і чекаємо закінчення установки. По закінченню натискаємо кнопку «Завершити».

Після завершення установки робимо перезавантаження системи. Тепер ви зможете насолоджуватися улюбленим відео або музикою без проблем!