Меблі та ліжка з натурального дерева

Питання вибору підходящої ліжка ніколи не відійде на другий план. Саме від спального місця залежить, наскільки здоровим буде сон, і наскільки продуктивним виявиться день після нічного відпочинку. Останнім часом величезним попитом стали користуватися ліжка, виготовлені з дерев'яного масиву. Вони відрізняються міцністю, екологічністю, ну і, звичайно ж, красою. Ось тільки визначитися з конструкцією спального місця, відповідним типом масиву і розмірами здатний далеко не кожна людина. Меблі та ліжка з натурального дерева ви можете замовити в магазинi https://lux-mebli.net/ua/g1130799-lizhka.

Меблі та ліжка з натурального дерева

Переваги і недоліки

Перш ніж розбиратися з достоїнствами і недоліками ліжок, виготовлених з дерева, необхідно зрозуміти, що означає термін «масив». Масив — це дерево минуле кілька етапів обробки, після яких воно перетворюється в бруси або дошки. Завдяки сучасним технологіям в процесі переробки майстрам вдається змінити колір матеріалу, внести в нього природну насиченість або кардинально змінити колірне рішення.

Ну а тепер пропонується розібратися з перевагами і недоліками ліжок з масиву. І почати варто з достоїнств. Серед них:

  • бездоганний зовнішній вигляд;
  • натуральні матеріали;
  • відсутність негативного впливу на здоров'я;
  • дерево благотворно впливає на створення особливого мікроклімату в приміщенні;
  • конструкції з масиву не розхитуються і не скриплять, що дуже важливо для спокійного сну;
  • висока стійкість до різних ушкоджень, таким як подряпини або відколи.

Але, на жаль, не все так просто з цим природним матеріалом. Все-таки у дерев'яних ліжок існує кілька недоліків, через які багато покупців роблять вибір на користь різних аналогів. До них відносяться:

  • висока ціна;
  • погана стійкість до температурних коливань;
  • неблаготворное вплив сонячного світла.

Ліжко з ящиками. Такі моделі користуються величезним попитом вже не один десяток років. Крім того, що вироби виходять стильними та зручними, вони ще й характеризуються як найпрактичніші. А все завдяки викочування скриньках, що розташовуються в нижній частині конструкції, куди можна скласти безліч різних предметів.

Меблі та ліжка з натурального дерева

Ліжко з балдахіном. Такі конструкції відрізняються посиленим каркасом, що йде до стелі. По контуру верхнього підстави кріпиться балдахін, тканинна фіранка, на психологічному рівні викликає у людини відчуття захищеності і додаткового комфорту. Для дитячої кімнати розроблені ліжка-будиночки, на даху яких можна також закріпити балдахін.
Фортеця ліжка і безліч інших характеристик залежать від використовуваного при виготовленні сировини. Сумлінні виробники навіть для складання каркаса використовують тільки натуральне дерево. Звичайно, це можуть бути бруси або посилені дошки. Але при будь-якому розкладі основа таких конструкцій відрізняється високими технологічними параметрами.

Для тих, хто вперше стикається з вибором меблів з дерев'яного масиву, необхідно запам'ятати, кращі експлуатаційні характеристики мають тільки висушена деревина без видимих ​​і прихованих дефектів.