Як краще вибрати товар в інтернеті на AliRadar?

Після визначення концепції вашого інтернет-магазину переходимо до наступної важливої ​​теми — як вибрати товари для інтернет-магазину. Якщо говорити чесно, то продавати в інтернеті можна взагалі все що завгодно, як і в реальному житті. Головне добре розбиратися в тому, що будете продавати, інакше незабаром у вас може виникнути багато проблем, так як банально вас запитають, що як і де натискається, відкручується, застосовується, а ви не зможете дати відповідь.

Відсутність експертність в очах клієнта призведе до його якнайшвидшого догляду в місце, де йому зможуть дати відповідь (конкуренту). Напевно у вас вже є на прикметі товар, який ви хочете продавати, все одно вам варто прочитати цю статтю, щоб знати про деталі. Краще вибрати товар в інтернеті на https://aliradar.com/.

Що важливо враховувати при виборі товарів:

  • попит на товар;
  • конкурентність;
  • маржа;
  • особливості.

Попит на товар

Зрозуміло, щоб товар продавався добре, на нього повинен бути великий попит, зазвичай спостерігається пряма залежність між попитом і конкуренцією товару. Для початку не варто лізти в найбільш продавані товари, тим більше з нуля без вкладень зробити це практично неможливо, візьміть вузьку нішу з товаром, який перебуває в тренді і зараз тільки набирає популярність, або товар зі стабільним невисоким попитом.

Все залежить від вас, якщо є бажання продавати дуже популярні товари, то:

  • без вкладень тут точно не обійдеться;
  • конкуренція буде величезна;
  • ви просто потоне в купі інших інтернет-магазинів.

Тому пропоную вибрати не настільки популярні товари, наприклад, не варто продавати айфони, якщо хочете почати без вкладень. Чим популярніший товар, тим більше вам доведеться витрачати грошей на розкрутку свого магазину серед інших, більше витрачати на рекламу, при тому у початківця магазину конверсія дуже невисока, так як довіри у відвідувачів до вас немає, адже чують вони про вас в перший раз.

Не женіться за продажем найпопулярніших товарів, знайдіть товар зі стабільним невеликим попитом, навряд чи там будуть серйозні конкуренти.

Конкурентність товару

Як я встиг сказати, конкурентність товару часто залежить від попиту на нього, але бувають такі випадки, коли попит на товар великий, а конкурентів майже немає, таке буває дуже рідко, але в такому випадку є ймовірність, що ви знайшли блакитний океан. Блакитний океан — це сфера, де існує величезний попит за відсутності пропозиції. Знайти такий океан зараз вже практично неможливо, але можливо знайти такий товар або послугу, яка потрібна людям, при цьому конкуренція там не така висока.

Прагніть знайти саме такий продукт, з розвитком і продажем його проблем не повинно виникнути взагалі, свого часу я вчасно увійшов в нішу подарунків в коробках, конкуренції була дуже низька, попит досить високий, тому я взагалі не вкладав копійки в просування свого продукту на перших порах, весь трафік йшов за рахунок органічного пошуку, на рекламу я став витрачатися вже з виручки перших продажів, так як хотілося рости набагато швидше.

Але навіть якщо ви плануєте продавати якісь велотренажери, набори каструль або подібні товари, то конкурентів там буде предостатньо, тому доведеться або добре вкладатися в рекламу, або створювати реально унікальний сервіс або продукт.

Шукайте блакитний океан або його подоба, тоді в цій темі вам не знадобиться коштів для вкладення.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *