Горищні сходи від українського виробника за європейськими стандартами

Горище нерідко використовується не тільки для зберігання зайвих предметів, а й може служити в якості житлової кімнати. Але перед тим, як перетворити горищне приміщення в житлове, необхідно забезпечити до нього безперешкодний доступ всім членам сім'ї. Оптимальним виходом з ситуації, що склалася стане зручні сходи з люком. Сходи на горище дозволять заощадити місце і об'єднати поверхи будівлі. Горищні сходи від українського виробника за європейськими стандартами ви можете замовити тут https://bukwood.ua/uk/.

Важливо! Сходи, яка буде забезпечувати доступ до горища, повинна бути максимально безпечною і комфортною.

Горищні сходи від українського виробника за європейськими стандартами

Чому саме сходи складного типу?

На сьогоднішній день існує кілька різновидів сходів, які дозволять піднятися на горище, а саме:

  • стаціонарні;
  • переносні;
  • складні.

Всі вони затребувані. Однак найбільш популярні останнім часом складні сходи Fakro. Вони поєднують у собі переваги двох інших видів, в той же час позбавлені їх недоліків. Складні сходи Fakro в Криму також широко використовуються в приватних будинках і котеджах. Адже такі конструкції відрізняються стійкістю і міцністю, а значить вони безпечні для щоденного використання. Залежно від моделі вони можуть витримувати навантаження від 160 до 200 кг.

Горищні сходи від українського виробника за європейськими стандартами

Основні переваги складного вироби

Зупинивши свій вибір на складних сходах, ви повною мірою відчуєте всі їхні переваги. До найбільш явним ставляться:

  • швидкий доступ до горища;
  • екологічність;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • економія простору;
  • простота в експлуатації.

Досить демократична вартість приємно здивує. Крім того, горищні сходи Fakro складного типу гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр. Найчастіше матеріалами для їх виготовлення служать дерево і метал. При створенні кожної моделі використовуються виключно конструктивні та інноваційні рішення.

Одним з найважливіших факторів збільшують попит на складні сходи Факро, є безпека. Дані конструкції обов'язково мають спеціальні насічки на сходинках, завдяки яким ковзання стоп виключено. Для того, щоб сходи раптово не розкрилася, її укомплектовують фіксуючим кріпленням і замковим затвором. Для підвищення рівня безпеки на ніжки встановлюють спеціальні протиковзкі наконечники.