Основні поради з вибору умивальника

Якщо у вашому будинку запланований ремонт, пов’язаний зі зміною сантехнічних приладів, то, швидше за все, вам будуть цікаві кращі раковини у ванну кімнату. Інформація на їх рахунок представлена ​​в статті. Насправді асортимент представлений в дуже великій різноманітності, а тому при виборі можна розгубитися. Раковини можуть бути круглими, овальними, а також нестандартних форм, але з накладними або ж врізним способом установки. Варіацій дійсно чимало в магазинi Лео Кераміка – всеукраїнська мережа магазинів з продажу якісних оздоблювальних матеріалів для ремонту, дуже вигiдно замовити умивальник ви можете тут https://leoceramika.com/catalog/umyvalnyky_209. Лео Кераміка – офіційний дилер багатьох торгових марок, якi популярнi у свiтi.

Ми зібрали корисну інформацію в одну статтю, яка зможе стати корисною для покупців. Це кілька ТОПів, які засновані на незалежній думці покупців, що поділилися ним в Мережі, а також рекомендаціях експертів на цей рахунок.

Особливості вибору умивальника для ванної кімнати

Перед тим, як придбати умивальник меблевий, потрібно визначити для нього місце. Для цього виконуються ретельні виміри, і визначається проміжок між стоком і підведенням. Також потрібно вибрати забарвлення сантехніки. Раковина повинна бути в одному стилі з основним приміщенням. У класичному виконанні представлені білі кольори. Залежно від стилю кімнати раковина, може бути чорна, червона, іноді вибираються кольорові моделі.

Враховується і матеріал виробу. Вироби можуть бути порцелянові або з нержавіючої сталі. Також застосовується санфаянс, скло, мармур або набувається умивальник оцинкований. Вироби з нержавійки мають підвищену міцність. Варто враховувати, що аксесуари потрібно часто чистити, на них залишаються краплі води, які псують ефект.

Якщо передбачається установка змішувача, то потрібно впевнитися, що під нього передбачені отвори. При цьому отвори повинні бути в стільниці або в раковині. Змішувач можна встановити окремо або всередині умивальника. Дизайн змішувача залежить від виду раковини. До раковині підводиться гаряча і холодна вода.

Якщо ванну кімнату оформити в єдиному стилі, то вона буде виглядати стильно і привабливо. Враховується призначення конструкцій. Додатковими аксесуарами обладнується сантехніка для інвалідів.

Оптимальні розміри раковини для ванної кімнати: поради щодо вибору

Якщо санвузол гостьовий і раковина потрібна тільки для миття рук, вона може бути зовсім невеликий. Є міні-чаші глибиною 25 сантиметрів і шириною 45, є вдалі варіанти кутових моделей. Але якщо санвузол основний і єдиний, мінімальна ширина раковини — 60 сантиметрів.
Перед тим, як «Яку раковину краще вибрати для ванної» прочитайте цю статтю, тут зібрана вся необхідна інформація про матеріал, установці, видах і варіантах догляду за майбутньою раковиною.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *