Як зробити вінтажний гаманець своїми руками

Сьогодні мода на старовинні гаманці увійшла в новий виток своєї популярності. Однак, дорогі модниці, якщо така краса не дісталася вам від бабусь, не поспішайте бігти в спеціалізовані магазини, адже модний аксесуар ви зможете зробити самостійно. Як зробити маленький гаманець у вінтажному стилі у себе вдома, ми вас сьогодні навчимо.

КРОК 1
Купіть матеріал

По-перше, щоб що-небудь зробити, спершу потрібно підготувати необхідні матеріали. І наш гаманець — не виняток. Для його виготовлення вам знадобляться щільна яскрава тканина, тонкий шнурок, підклад і округла рамка із застібкою, яку використовують на гаманцях і сумках — металевий фемуар. Останній можна купити в магазині фурнітури або зняти зі старого гаманця.

КРОК 2
Починайте з викройки

Коли всі матеріали будуть у вас під рукою, можете приступати до першого етапу — викройка за розміром фемуара. Для цього спочатку намалюйте контури зовнішньої і внутрішньої частини округлого гаманця на папері, а потім виріжте у двох примірниках по викрійці з двох видів тканин — однотонної підкладкової і різнобарвною лицьовою.

КРОК 3
Прострочіть деталі
{PAGEBREAK}
Наступне, що вам потрібно зробити — помістивши їх на виворітну сторону, прострочити підкладкові деталі разом з особовими на швейній машинці по нижньому колі. Після цього приклейте по шматочку картону з кожної сторони до центру підкладкових деталей.

КРОК 4
Робимо кишені

Коли картон буде приклеєний, виверніть на лицьову сторону кольорові деталі і вставте туди «кишеню», зроблений з підкладкової тканини. Коли кишеня буде на місці, праскою пропрасуйте зшиті деталі.

КРОК 5
Почніть прошивати

Коли на верхній частині деталей ви за допомогою шпильок зробите дрібні складки, почніть прошивати по верхньому краю зовнішню і внутрішню частину гаманця, після чого дістаньте звідти шпильки.

КРОК 6
Вставте фемуар
{PAGEBREAK}
Прийшла черга фемуара. Візьміть зубочистку або якусь іншу тонку паличку — і за допомогою неї вставте фемуар у верхню частину тканини з двох сторін гаманця.

КРОК 7
Засуньте шнур

Помістивши кромки тканини в щілину фемуара, вам потрібно буде затягнути туди ще і шматочки шнура. Для цього за допомогою плоскогубців акуратно, так, щоб не пошкодити метал, через шматочок тканини по колу затисніть края фемуара. Після цього можете прикрасити виріб за своїм смаком.

Ось і все — ваше вінтажне чудо готово! Бажаємо, щоб у вашому гаманці завжди було дуже багато грошей!