Дитячі матраци ортопедичні — як зробити правильний вибір в інтернеті

Безкрайній асортимент якісних матраців від вітчизняних і зарубіжних виробників представляє інтернет-магазин “Магдек”. В наявності є спеціалізовані дитячі матраци: варіанти для новонароджених, дітей дошкільного і шкільного віків, а також для підлітків. Широкий розкид цін дозволяє підібрати оптимальний варіант при будь-якому бюджеті.

Дитячі матраци ортопедичні - як зробити правильний вибір в інтернеті

Як не помилитися з вибором?

Типова помилка більшості батьків звучить таким чином: “чим матрац м’якший, тим він і краще”. Проте подібна логіка йде врозріз з фізіологічними особливостями дітей, вік яких складає 3 роки і менше. Сформувати правильну осанку і забезпечити нормальний розвиток хребетного стовпа здатний тільки матрац з жорсткою поверхнею. Вироби пом’якше можна вибирати дітям, що переступили вікову відмітку в 3-4 роки.

У інтернет-магазині “Магдек” знайдеться відповідний варіант для дітей будь-якого віку. Каталог наповнений широким вибором пружинних і безпружинних матраців, що відповідають міжнародним стандартам якості. “Магдек” співпрацює тільки з надійними виробниками, серед яких Матролюкс, Неолюкс, Come — For і ЕММ. Продукція даних марок славиться екологічністю і довговічністю. На усі представлені в каталозі вироби поширюється гарантія від виробника.

Вибір дитячого матраца згідно вікової категорії

Вивчаючи асортимент, намагайтеся дотримуватися наступних рекомендацій:

  1. Вироби для дітей від 0 до 3 років — матраци, розраховані на цей вік, покликані формувати у дитини правильну осанку. Відмінна риса дитячого хребта — відсутність прогину, характерного хребетному стовпу, що сформувався. У зв’язку з цим ортопеди настійно радять вибирати для малюків рівні матраци підвищеної міри жорсткості.
  2. Вироби для дітей від 3 до 7 років — після досягнення дитиною трирічного віку завершується період формування хребта. З того часу дитині можна вибирати м’якші, комфортніші для відпочинку матраци. Оптимальний варіант в даному випадку — моделі середньої жорсткості або напівжорсткі моделі.
  3. Вироби для дітей від 7 років — в такому віці дитина може відпочивати на максимально зручному для нього м’якому матраці, виконаному з натуральних матеріалів.

Дитячі матраци ортопедичні - як зробити правильний вибір в інтернеті

Ключові критерії вибору матраца

Перш ніж залишити гроші на касі, оціните вибраний виріб за базовими критеріями:

  1. Міра жорсткості — якщо матрац призначений малюкові, він має бути максимально жорстким. У міру дорослішання дитини, заміните виріб на м’якше.
  2. Матеріали виготовлення — зручність і жорсткість безпружинного матраца визначають наповнювачів. Перевірене рішення — вироби з наповненням з койры кокоса, холлофайбера, натурального латексу.
  3. Розміри — обов’язково зніміть мірки із спального місця дитини. Матрац і ліжечко повинні співпадати по розмірах.
  4. Чохол — щоб відхід за дитячим матрацом був максимально простим і зручним, вибирайте моделі зі знімними чохлами. Як тільки чохол забрудниться, його можна буде швидко зняти і відправити до прання.

Завдяки прямій співпраці з провідними виробниками дитячих ортопедичних матраців, інтернет магазин magdek.com.ua готовий запропонувати покупцям:

  • сертифіковану оригінальну продукцію на будь-який смак;
  • стримані ціни;
  • гарантію від виробника.

З питань доставки замовлень і надання супутніх послуг прохання звертатися по вказаному на сайті номеру.