» » Як настелити ковролін?

Як настелити ковролін?

Серед усього різноманіття підлогових покриттів для спальні найкраще підходить ковролін, який додасть їй особливий затишок. Та й опускати ноги з ліжка на ласкавий вірс буде дуже приємно. Але тільки дотримання певних правил під час укладання ковроліну гарантує довговічність покриття. Тому давайте розберемося, як настелити ковролін.

Вибір ковролінуСпочатку необхідно правильно вибрати ковролін, який ідеально підходив би саме для вас. А для цього необхідно розібратися в властивості різних видів ковроліну.

Виробники випускають плюшевий, рель'єфний і петлевий ковролін. Плюшевий ковролін відрізняється рівною лицьовою поверхнею, де сусідні нитки розташовані дуже близько. Недоліком цього килимового покриття є те, що після чищення пилососом на ньому утворюються «тіні». Але якщо нитки вплетені в різні боки, то ніяких «тіней» після збирання не буде.

Більш високою зносостійкістю відрізняється петлевий ковролін. Та й доглядати за ним значно простіше. Складається таке покриття з петель.

А рель'єфний ковролін виготовляють з волокон різної довжини. У результаті лицьова сторона килимового покриття виходить хвилястою.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як настелити ковролін?
11-09-2015
Кулькість читачів: 1872