Як настелити ковролін? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як настелити ковролін?

Як настелити ковролін?

Серед усього різноманіття підлогових покриттів для спальні найкраще підходить ковролін, який додасть їй особливий затишок. Та й опускати ноги з ліжка на ласкавий вірс буде дуже приємно. Але тільки дотримання певних правил під час укладання ковроліну гарантує довговічність покриття. Тому давайте розберемося, як настелити ковролін.

Вибір ковролінуШвидко Гроші UA [CPL, API] UA

Спочатку необхідно правильно вибрати ковролін, який ідеально підходив би саме для вас. А для цього необхідно розібратися в властивості різних видів ковроліну.

Виробники випускають плюшевий, рель'єфний і петлевий ковролін. Плюшевий ковролін відрізняється рівною лицьовою поверхнею, де сусідні нитки розташовані дуже близько. Недоліком цього килимового покриття є те, що після чищення пилососом на ньому утворюються «тіні». Але якщо нитки вплетені в різні боки, то ніяких «тіней» після збирання не буде.

Більш високою зносостійкістю відрізняється петлевий ковролін. Та й доглядати за ним значно простіше. Складається таке покриття з петель.

А рель'єфний ковролін виготовляють з волокон різної довжини. У результаті лицьова сторона килимового покриття виходить хвилястою.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як настелити ковролін?
11-09-2015
Кулькість читачів: 1948