Як поставити скляний фартух на кухню

Скляний фартух на кухні

Деякі, дізнавшись, що можна використовувати скло для установки кухонного фартуха, вважають це не найвдалішою ідеєю. У їхньому уявленні скло виступає не практичним, крихким матеріалом, яке вже ніяк не годиться для таких цілей. Але сьогоднішні методи обробки скла дозволяють створювати надміцне, протиударне скло. Але чи можна вважати його практичним? Давайте розберемося.

Як поставити скляний фартух на кухню


Що таке скіналі?

Скиналі, або іншими словами кухонний фартух, виготовляється зі скла. Для цього виробники використовують кілька видів скла:

Загартоване скло

Такий вид скла є найпопулярнішим. Сам процес виробництва відбувається в кілька етапів. Спочатку матеріал нагрівається до високої температури (більше 600 градусів), а потім дуже різко поміщається в резервуар з подачею холодного повітря. Завдяки такій технології, зовнішня сторона скла загартовується, стаючи неймовірно міцною, а внутрішній шар так і залишається в злегка розплавленій консистенції. Такі панелі чудово підійдуть для кухонного фартуха. Вони не вимагають особливого догляду і можна не боятися за те, що панель розіб\’ється.

Але є деякі недоліки. Загартоване скло, маючи неймовірно міцну поверхню, не переносить точкових ударів. Тому, ще перед загартуванням, важливо, щоб замовник визначився з наявністю розеток, отворів і всього того, що може знадобитися для роботи на кухні. Інакше після обробки, в таке скло не можна навіть засвердлити кріплення — воно тут же розсиплеться. Така ціна за міцність.

Як поставити скляний фартух на кухню

Скиналі, або кухонний фартух

При бажанні можна замовити скіналі з фотодруком. Це відмінний спосіб створити у себе на кухні атмосферу витонченості та неординарності. Що саме за фотографія буде нанесена методом фотодруку спеціальними фарбами, кожен може вирішити сам. Для деяких цікавою ідеєю є гірський пейзаж, пляж або рослини, квіти і т.д. Будь-яка фантазія може тут же перетворитися на реальність.

Читати також:

Вартість таких панелей на кухню вельми висока, але це того варто. Крім надзвичайного красивого інтер\’єру ви отримаєте надміцне скло, яке прослужить не одне десятиліття.

Як поставити скляний фартух на кухню


«Сире скло»

Цей вид панелей дешевший. Називається він «сирим», бо не проходить жодногї додаткової обробки. Скло встановлюється в такому вигляді, в якому воно є. Однак воно має велику товщину. Його головна відмінність від інших полягає в тому, що його можна різати, свердлити і здійснювати будь-які інші технічні дії, не боячись, що воно лопне або розсиплеться.

Що стосується декорування «сирого скла», то тут справа йде набагато простіше. На задню сторону панелі наклеюється декоруюча плівка. Таким чином, утворюється чудова панель для кухонного фартуха. Через його доступну вартість, багато покупців можуть собі його дозволити. При дбайливому ставленні, таке скло прослужить довго. Догляд полягає в протиранні вологою ганчірочкою.

Як поставити скляний фартух на кухню

Триплекс

Цей вид скіналі вважається найдорожчим. І все тому, що отримане скло має підвищену міцність, безпеку і не реагує на перепади температур. Процес виготовлення вельми складний. Два шари скла скріплюють між собою шляхом приклеювання між ними полімерної плівки. Далі, за рахунок високих температур, плівка плавиться і остаточно скріплюється шляхом пресування. Ще використовують вакуумний метод. У кожному разі, такий робочий фартух буде виглядати дуже красиво і прослужить дуже довго.

Багато дизайнерів часто використовують саме триплекс для декорування кухонного фартуха. Справа в тому, що він має унікальну властивість — еластичність. Завдяки цьому можна створювати дивовижні дизайнерські рішення в інтер\’єрі.

Як поставити скляний фартух на кухню

Щоб отримати малюнок, між пластинами скла, ще до його обробки, кладуть спеціальну плівку з фотографією або малюнком. Таким чином, він виходить вічним і не піддається ніякому впливу ззовні. Це скло дуже зручно використовувати для кухонного фартуха ще по одній причині. Тепер не треба переживати за розтріскування, адже триплекс легко переносить, якщо його свердлять або ріжуть.

Як поставити скляний фартух на кухню

Переваги скляного фартуха

На відміну від плитки, скіналі має ряд незаперечних переваг:

Легка чистка. За склом легко доглядати. Його можна очищати за допомогою мильного розчину і вологої ганчірочки.
Відсутність стиків дозволяє не тільки не переживати за їх забруднення, але і гарантує повну гігієнічність, так як грязі ніде буде скупчуватися.
Швидкий монтаж. Для того щоб встановити скіналі не потрібно багато часу. Вони кріпляться за допомогою простих пристосувань.
Величезний вибір дизайнерських забарвлень. Це дає можливість експериментувати з різними ідеями і втілювати в життя власні, цікаві бажання.
За їх допомогою можна візуально збільшити розміри кухні. Наприклад, це можна зробити завдяки глянцевим скляним панелям.
Доступна вартість. На відміну від інших матеріалів, скіналі мають цілком демократичну ціну і будуть по кишені багатьом покупцям.

Головною особливістю скляних панелей є їх декоративність. Просте скло можна перетворити на справжній витвір мистецтва. Сама поверхня може бути глянцевою або матовою. А за допомогою цікавих рішень вдається досягати дивовижних ефектів. Наприклад, укладаючи між склом шар потрісканого загартованого скла, є можливість отримати ефект павутинки. Або для створення красивих морозних малюнків, зовнішню сторону скіналі злегка протруюють. Такі візерунки будуть дуже естетично виглядати на будь-якій кухні.

Сучасне нововведення, яке представляє 3D панелі, допомогли досягти дивовижного результату. Нанесення на скло малюнка в 3D, створює приголомшливий результат. Ці картини здаються живими. А спеціальне підсвічування між робочою поверхнею і скіналі дає можливість, ніби, зануритися в інший світ.

Як поставити скляний фартух на кухню


Всі ці переваги роблять скло найвдалішим варіантом для кухонного фартуха. І так як воно не піддається впливу температур, його дозволено розміщувати прямо біля плити.
Кухонний фартух з скла: каталог фото

Як поставити скляний фартух на кухню
Як поставити скляний фартух на кухню
Як поставити скляний фартух на кухню
Як поставити скляний фартух на кухню

Скинали для кухні каталог зображень фото

Як поставити скляний фартух на кухню
Як поставити скляний фартух на кухню

скіналі для кухні фото

Як поставити скляний фартух на кухню
Як поставити скляний фартух на кухню
Як поставити скляний фартух на кухню
Як поставити скляний фартух на кухню
Як поставити скляний фартух на кухню

Поради щодо вибору кухонного фартуха

Перш ніж вибрати кухонний фартух, важливо врахувати деякі рекомендації:

1. Для початку визначтеся з вашими фінансовими можливостями. Від цього буде залежати вибір скляної панелі. Дорожчі, триплекс панелі, ідеально підійдуть для тих, хто сильно дбає про безпеку своєї сім\’ї.
2. Якщо ви вирішили придбати загартоване скло, врахуйте, що всі розміри і необхідні отвори потрібно заздалегідь прорахувати і надати виробнику. Таке скло різати не можна.
3. Комплекс послуг по скіналі у кожного виробника свій. У декого в заявлену суму входять послуги замірника, вартість скла, підготовка макету, загартовування матеріалу, нанесення малюнка, обрізка, свердління отворів і доставка. Тому поцікавтеся, які саме послуги входять у вартість, обраного вами, виробника.

Залишається лише відзначити, що на скіналі завжди залишатимуться відбитки пальців або розводи. Тому таку панель необхідно обробляти відповідними засобами.