Як правильно вирощувати малину?

Малина — дуже корисна і смачна ягода, яка вимагає сумлінного догляду. У ній знаходиться безліч корисних вітамінів, які необхідні кожному з нас.

Як доглядати за малиною у весняний період

Насамперед, потрібно вкорочувати верхівки пагонів приблизно на 15-20 сантиметрів. Малину слід підв\’язувати, тому слід встановити стовпи, до яких, на відстані 1 метра у висоту, буде прикріплений дріт, до якої будуть підв\’язувати пагони куща. Малина потребує підгодівлі і прорихлення. Підгодовуйте малину селітрою, а перші розпушування робіть близько 10 сантиметрів в глибину, наступні — 5 сантиметрів.

Читати також:
Як правильно заморозити продукти на зиму

Доглядаємо за малиною в літній період

Влітку зазвичай прибирають слабкі порослі, залишаючи при цьому сильні і здорові. Малину підгодовують вдруге, коли вона починає плодити. Також, як підгодівля, використовують селітру, додаючи суперфосфат. Малину слід часто поливати, її масивна коренева система потребує вологи в посушливі періоди. Догляд в осінній період є дуже важливим, так як за осіннім періодом настає зимовий — холодний і морозний. Після того як урожай зібраний, потрібно приводити в норму пагони. Нездорові пагони слід видалити під саму землю. Важливим є перекопати міжряддя, така процедура повинна здійснюватися в глибину на 18 сантиметрів. При перекопуванні потрібно використовувати добрива: фосфат і калій. Малину потрібно обприскувати від різних шкідників. І, звичайно ж, не забуваємо поливати перший час.

Коли настають холоди і грунт починає замерзати, пагони акуратно зв\’язують, при цьому нахиляючи їх в один пучок. Це запобіжить замерзання малини. Проробляючи ці пункти, ви зможете насолоджуватися неперевершеним смаком малини на наступний рік. Найпростіший кущик малини може порадувати вас декількома кілограмами ягід. Так що все у ваших руках.