Як правильно вирощувати малину? » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно вирощувати малину?

Як правильно вирощувати малину?

Малина - дуже корисна і смачна ягода, яка вимагає сумлінного догляду. У ній знаходиться безліч корисних вітамінів, які необхідні кожному з нас.

Як доглядати за малиною у весняний період

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Насамперед, потрібно вкорочувати верхівки пагонів приблизно на 15-20 сантиметрів. Малину слід підв'язувати, тому слід встановити стовпи, до яких, на відстані 1 метра у висоту, буде прикріплений дріт, до якої будуть підв'язувати пагони куща. Малина потребує підгодівлі і прорихлення. Підгодовуйте малину селітрою, а перші розпушування робіть близько 10 сантиметрів в глибину, наступні - 5 сантиметрів.

Читати також:
Як правильно заморозити продукти на зиму


Доглядаємо за малиною в літній період

Влітку зазвичай прибирають слабкі порослі, залишаючи при цьому сильні і здорові. Малину підгодовують вдруге, коли вона починає плодити. Також, як підгодівля, використовують селітру, додаючи суперфосфат. Малину слід часто поливати, її масивна коренева система потребує вологи в посушливі періоди. Догляд в осінній період є дуже важливим, так як за осіннім періодом настає зимовий - холодний і морозний. Після того як урожай зібраний, потрібно приводити в норму пагони. Нездорові пагони слід видалити під саму землю. Важливим є перекопати міжряддя, така процедура повинна здійснюватися в глибину на 18 сантиметрів. При перекопуванні потрібно використовувати добрива: фосфат і калій. Малину потрібно обприскувати від різних шкідників. І, звичайно ж, не забуваємо поливати перший час.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Коли настають холоди і грунт починає замерзати, пагони акуратно зв'язують, при цьому нахиляючи їх в один пучок. Це запобіжить замерзання малини. Проробляючи ці пункти, ви зможете насолоджуватися неперевершеним смаком малини на наступний рік. Найпростіший кущик малини може порадувати вас декількома кілограмами ягід. Так що все у ваших руках.
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно вирощувати малину?
29-08-2015
Кулькість читачів: 2375