Як робити сніжинки з паперу в кельтському стилі

Здавалося б, вирізати сніжинку — чого простіше? Однак навіть варіантів складання заготовки існує декілька. А в руках справжнього майстра рукоділля ця проста саморобка стає витвором мистецтва. У майстер класі розповімо як робити сніжинки з паперу незвичайного виду. Ці сніжинки з кельтськими візерунками і будуть явно виділятися серед інших і приносити вдачу!

Матеріали: Тонкий папір, тонована в масі Щільний папір для шаблону.

Сніжинки з паперу — крок за кроком

1. Виріжте з паперу квадрат, складіть його вчетверо. Третю частину заготовки зігніть до середини. Зверніть увагу на те, що гострий кут не повинен опинитися в центрі заготовки, там, де вона не розкривається. В іншому випадку сніжинка розпадеться на частини.

Як робити сніжинки з паперу в кельтському стилі

2. Зігніть до середини третину заготовки. Добре пропрасуйте олівцем згини. Проведіть лінію відрізу і видаліть зайву частину паперу. В результаті вийде заготовка для шестипроменевої сніжинки, а кожен сектор — це половина її майбутнього променя.

3. Приготуйте шаблон. У нашому випадку в якості основи малюнка обрані зображення кельтських вузлів. Розкрийте заготовку сніжинки з паперу. Прикладіть шаблон до сектору заготовки, обведіть його. Червоним олівцем відзначте лінії з\’єднання малюнка, щоб при вирізанні сніжинки НЕ прорізати ці місця. Переверніть шаблон, прикладіть його до наступного сектору, сумістите малюнок, обведіть шаблон. Повторіть ці операції для всіх секторів заготовки.

Як робити сніжинки з паперу в кельтському стилі

Завершення роботи

4. Вирізати сніжинки з подібним складним візерунком доводиться в повністю розкритому вигляді. Працювати зручно гострими манікюрними ножицями. Щоб
лінії виходили рівними, відрізати частину візерунка спочатку протикають
голкою, потім в цей отвір вводять лезо ножиць і роблять розріз,
просуваючись до контуру малюнка.
 
Читати також: