Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

Шелест листя і трав, шурхіт дрібних камінчиків з набіглої хвилі, стукіт падаючих крапель безсумнівно поверне вам душевну рівновагу. Хіба не цього нам деколи так не вистачає в суєті міського життя?
 
 
Матеріали для створення сувеніра — Тонке березове полінце, Гілки діаметром 1 2 см, Великі горіхи, сушені плоди, Дерев\’яні намистини, Товстий латунний дрі,т Кілька великих бубенцов
 
 
Інструменти: Кусачки, круглогубці, дриль, тонке свердло, ножівка.
 

 
Як зробити сувенір
 
 
1. Підберіть кілька гілок для мобіля. Краще всього, якщо вони будуть в міру кривими. Наріжте гілки на відрізки — до самого товстого з них (основі) будуть прикріплюватися рухомі частини мобіля. решта відрізків стануть ланками цих частин. Напиляєте тонке березове полінце поперек на безліч «дисків- товщиною приблизно 1 см. Не знімайте з них кору. Використовуючи тонке свердло, просвердліть всі заготовки так, щоб їх можна було з\’єднувати між собою. Зробіть по парі отворів у — «дисках», просвердлите отвори на кінцях вегок. Товсту гілку-основу просвердлите наскрізь в тих місцях, де будуть розташовуватися елементи для підвішування мобіля і де будуть кріпитися його рухомі частини.
 
 
2. Наріжте досить жорсткий латунний дріт (її можна найті на будівельних ринках) на відрізки необхідної довжини, щоб зібрати ланки мобіля.
 

Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

 
3. Зберіть ланки з кольорових дерев\’яних намистин, плодів, горіхів і напилених з полінця «дисків». Кінці відрізків дроту закручуйте за допомогою круглогубців. Використовуйте намистини різної величини і форми — чим більше різних елементів буде в ланках, тим цікавіше може вийти готова річ.
 

Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

 
4. З\’єднайте збірні секції з довгими відрізками гілок. Кілька елементів мобіля можна зібрати просто з напилених «дисків». На кінцях декількох елементів мобіля закріпіть великі бубенці. Якщо є, можна використовувати великі неяскраві пір\’я (соколині, голубині або яструбині).
 
 
5. Виготовте з відрізків того ж дроту гачки і закріпіть їх на кожному з підготовлених елементів мобіля. Гачки необхідні для з\’єднання елементів мобіля з основою.
 

Як зробити сувенір своїми руками який створює звуки природи

 
6. Всуньте дротові гачки в отвори основи і закрутіть кінці дротяних гачків, надійно фіксуючи кріплення. В отвори, передбачені для кріплення підвісу, всуньте шнур і зав\’яжіть на його кінцях вузлики.
 
 
Якщо під рукою немає мотка підходящого дроту, але є коробка великих канцелярських скріпок — сміливо користуйтеся ними, щоб зібрати з підготовлених елементів мобіль.
 

 
Як кріплення для підвішування можна використовувати саморізи з кільцями. Укрутіть їх в кінці гілки-основи і протягніть в кілечка шнур. Можна зробити кріплення більш красивим — додайте ланки з намистин.
 
Читати також: