Як зробити іграшки на ялинку з паперу своїми руками

Сьогодні, як і в далекі часи люди дуже активно готуються до Нового Року. І це дійсно так, якщо стати свідком новорічного ажіотажу в магазинах. Але крім значних закупівель вам варто приділити увагу багатьом моментам. А щоб підготовка до нового року виявилася не нудним заняттям, необхідно змайструвати безліч виробів у новорічній тематиці. У цій статті ми розповімо вам про те, які іграшки на Новий рік з паперу у вас вийде зробити. Варто відзначити те, що для виготовлення ялинкових іграшок дуже часто використовується кольоровий папір. І все тому, що подібні вироби красиво виглядають на ялинці. Загалом, давайте скоріше дізнаємося про те, як перетворити нудний аркуш паперу в оригінальний виріб.

Які іграшки зробити з паперу для прикраси ялинки

Паперові ялинки.

Для виготовлення новорічних іграшок, багато майстрів використовують популярну техніку «орігамі». Така техніка дуже хороша в своєму виконанні. Але старі традиції забувати не варто. Адже раніше наші бабусі і дідусі вирізали іграшки та різноманітні вироби з паперу за допомогою ножиць. В результаті у них виходили красиві і ажурні вироби. Для того, щоб зробити такі ялиночки скористайтеся нашими рекомендаціями.

Як зробити іграшки на ялинку з паперу своїми руками

1. Отже, насамперед роздрукуйте або намалюйте шаблон ялинки на білому аркуші, який ви складаєте і скріплюєте степлером.
2. Тепер починайте вирізати з внутрішніх візерунків, при цьому потрібно поступово просуватися до країв. Використовуйте в роботі металеву лінійку для того, щоб вирізати довгі і прямі лінії.
3. Далі, по контуру виріжте ялинку. Надайте об\’єму нижній частині ялинки. Для цього випадку закрутіть смужки підстави, використовуючи лінійку і ножиці. Верхній і нижній замок з\’єднайте.

Об\’ємна іграшка на Новий рік своїми руками може виглядати дуже яскраво і незвично. І якщо у вас є: кольоровий папір, картон і клей, то у вас вийде зробити дуже оригінальний виріб.

Як зробити іграшки на ялинку з паперу своїми руками

Хід роботи:

— Із аркуша картону слід вирізати 14 квадратів, які мають сторону 2,5 см.
— З другого аркуша вирізаємо 14 квадратів, які мають довжину 3 см.
— Тепер згинайте протилежні сторони квадратів. Один кінець накладайте поверх іншого. А місце, де кінці стикаються один з одним склеюються за допомогою клею.
— Потім з будь-якого картону, необхідно вирізати коло. Намітьте також центр кола.
— Далі, на коло наносимо клей і приклеюємо до нього трубочки-заготовки. Спочатку приклейте трубочки побільше, а потім приклеюються маленькі трубочки поверх великих трубочок. При цьому роботу потрібно робити акуратно і точно. Трубочки повинні бути щільно приклеєні один до одного.
— Коли ви обклеите трубочками коло, то до готового виробу приклейте кілька страз.
— На наступному етапі до прикраси додайте красиву тасьму.

Для створення оригінальної шишки приготуйте:

— картон або кольоровий папір;
— олівець і лінійку;
— шпильки або на клей ПВА;
— ножиці і пінопластові кульки;
— тасьму.

Як зробити іграшки на ялинку з паперу своїми руками

Порада! Якщо вдома немає пенопластових кульок, то їх замінюють кульками з зім\’ятого паперу.

Хід роботи:

1. Спершу з картону або паперу вирізають смужки, які мають товщину 2,5 см.
2. Кожну смужку тепер необхідно розрізати упоперек на квадратики, шириною 2,5 см
3. Складіть кожен квадрат, згинаючи протилежні кінці для того, щоб вийшла стрілочка.
4. Тепер беремо кульку і починаємо приклеювати або прикріплювати шпильками дані заготовки. Роботу рекомендується робити шарами. Починати варто з нижнього ряду і рухатися вперед, створюючи при цьому нові шари.
5. Коли з заготівлі будуть прикріплені, до верхівки шишки необхідно причепити тасьму. Ще на цьому етапі ви можете прикрасити свою саморобку додатковими елементами.

Вмієте працювати з технікою квілінг, тоді наступний майстер-клас створений спеціально для вас. Отже, для створення новорічної іграшки приготуйте:

— старі сторінки газет чи журналів;
— клей ПВА, формочки для випічки;
— бусинку для прикраси і тасьму для того, щоб підвісити іграшку.

Як зробити іграшки на ялинку з паперу своїми руками

Хід роботи:

1. Спершу з паперу ви повинні нарізати смужки, які будуть мати ширину 4-5 см.
2. Тепер кожну смужку складаємо в довжину навпіл. Розкладіть смужку і після чого знову зігніть її. Але в цей раз у кожну сторону. 3. А потім всю смужку ще складіть навпіл.
4. Потім беремо клей і починаємо скручувати смужки кола. В роботі додаємо клей, щоб ваші кола не розповзалися.
5. Тепер беремо ще одну смужку паперу і згинаємо її. Готуємо форму для випічки, вкладете в неї смужку з паперу. Розкладіть її акуратно всередині формочки.
6. Після чого, варто всередині формочки розкласти скручені кружечки. А щоб кола між собою з\’єдналися нанесіть на них клей.
7. Після того, як клей висохне необхідно витягнути паперову іграшку з формочки. А щоб заготовка стала ще міцнішою додаємо ще клей.
8. Тепер можна протягнути через іграшку тасьму і прикрасити її бусинкою.

Наступна прикраса відмінно зможе прикрасити приміщення до нового року. Дійсно, така ялинка зробить в будинку по-справжньому новорічну атмосферу. Для створення прикраси приготуйте:

— 10 тарілочок з паперу,
— 20 аркушів паперу зеленого кольору,
— степлер і двосторонній скотч,
— ножиці, прикраси з картону,
— клей і білу тасьму.

Як зробити іграшки на ялинку з паперу своїми руками

Хід роботи:

1. З паперу зеленого кольору необхідно вирізати великі квадрати. При чому квадрат повинен вільно уміщатися всередині тарілочки.
2. Тепер необхідно скласти квадрат з паперу гармошкою. Після чого складіть його навпіл.
3. Далі, за допомогою скотча закріплюємо кінці складеної гармошки для того, щоб вийшло півколо.
4. Тепер з іншого паперу потрібно повторити ті ж самі дії.
5. Потім два півкола з\’єднуємо між собою степлером або двостороннім скотчем. В результаті у вас утворюється коло.
6. Коло, яке вийшло, за допомогою скотча прикріплюємо до паперової тарілочки. До зворотної сторони тарілки також приклеюється скотч. Можна скористатися клеем. Робиться це для того, щоб тарілочки закріпити на стіні.
7. Для того, щоб утворилася ялинка необхідно змайструвати 10 таких заготовок.
8. Готову незвичайну ялинку ви повинні прикрасити своєрідними ялинковими іграшками, які дуже просто зробити своїми руками.

Як зробити іграшки на ялинку з паперу своїми руками

Висновок

Як бачите, папір це відмінний матеріал, з якого кожен охочий зможе зробити безліч цікавих ялинкових іграшок. У цій статті ми навели лише деякі ідеї виробів. Тому наші ідеї ви можете доповнити своїми побажаннями або своєю фантазією.