Фітонцидна фракція хвої ялиці сибірської «Ялиця»

Унікальний продукт ялиці сибірської.

Фітонцидна витяжка екстракту ялиці сибірської.

Безалкогольний напій спеціального призначення.
Фітонциди — біологічно активні речовини, що утворюються рослинами, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів. Замовити можна тут https://adonnis.ru/naturalnyie-preparatyi/1007/.

Фітонцидна фракція хвої ялиці сибірської "Ялиця"

Протягом усієї еволюції людина знаходилася у світі рослин і фітонцидів, що виділяються ними. Тепер, коли люди значною мірою ізольовані від природи (особливо мешканці великих міст), брак фітонцидів відчувається дуже гостро. Іноді вона стає причиною зниження опірності організму та розвитку тяжких захворювань — затяжних бронхітів, запалень легень, бронхіальної астми, туберкульозу тощо.
Зміст аероіонів, фітонцидів та ін біологічно активних речовин надзвичайно важливий як для самопочуття, настрою, працездатності людини, так і в цілому для її здоров'я.

Фітонциди виділяються рослинами у вигляді летких речовин і містяться у тканинних соках. Вони забезпечують захист рослин від шкідливих їм мікроорганізмів, захищаючи також від хвороботворних мікробів тварин і людини. Як фізіологічно активні речовини, фітонциди відіграють важливу роль в обміні речовин нашого організму в стимуляції захисних сил. Захисна роль фітонцидів проявляється у знищенні мікроорганізмів, а й у придушенні їх розмноження
Фітонциди ялиці вбивають кашлюкову паличку (збудника дизентерії та черевного тифу)

Фітонцидна фракція (Природні антибіотики) – це компонент, виділений з екстракту хвої ялиці сибірської, що володіє вираженими протизапальними властивостями. Належить до класу біофлаваноїдів. Активність фітонцидної фракції визначається коефіцієнтом пригнічення зростання мікроорганізмів. Дослідженнями в НДІ біології та біофізики при Томському Держуніверситеті доведено, що екстракт пригнічує зростання та розвиток різних штамів бактерій від 45 до 150 разів. Застосування фітонцидної фракції додатково посилює ефект.

Прийом внутрішньо (по 1 ст. л. 1 раз на день) купує запальні процеси всередині організму (печінка, нирки, шлунково-кишковий тракт та ін.). Екстракт приймають вранці та ввечері, а поєднання застосування Вітафераль з фітонцидною фракцією прискорює процеси відновлення порушених функцій.

Фітонцидна фракція хвої ялиці сибірської "Ялиця"

Застосування фітонцидної фракції при онкологічних захворюваннях

Експериментально доведено, що прийом фракції гальмує рост пухлини, що запобігає розвитку метастазів. Ці дослідження переконливо підтверджено у Томському, Кустанайському, Харківському онкологічних центрах. Дослідження проводилися при мастопатіях, пухлинах шлунково-кишкового тракту та легень, фіброміомі. Застосування фітонцидної фракції, виділеної з екстракту хвої, більш ефективно гальмує зростання та розвиток пухлин. Для лікування цих недуг приймають по 2 ст. ложки – 2 десь у день, а обід – 2 ст. ложки фітонцидної фракції.

Термін придатності до споживання: 12 місяців