Як правильно здати аналіз сечі вагітній жінці, чоловікові, на бак посів, на білок чи загальний.

Контейнери для збору сечі

Таку банку можна отримати у медичному центрі. Запитуйте, який саме інвентар для збору сечі воліє лікар!

Техніка збору сечі для дівчаток

Складнощі зі збиранням сечі виникають у дівчаток. Дуже часто ми спостерігаємо дівчаток із рецидивуючим циститом на тлі вульвіта, але тампонувати піхву не можемо. Тут — ретельне підмивання та правильний нахил. Збирати сечу потрібно не з горщика, а намагатися правильно підставити контейнер, щоб сеча не стікала ззаду, а йшла перпендикулярно до підлоги і не зачіпала статеві органи, наскільки це можливо. Це дозволить менше контамінувати сечу.

Техніка збору сечі для хлопчиків

Із хлопчиками простіше. Хлопчика потрібно підмити, якщо головка відкривається хоча б трохи потрібно вивести отвір крайньої плоті так, щоб зовнішній отвір уретри ніяк не стикався з крайнім тілом. Струмінь сечі має бути вільний, збирається сеча середньою порцією. Тримайте баночку акуратно, у разі бактеріального посіву в жодному разі не торкайтеся обідка та стінок баночки руками. Для жінок — не притуляйте баночку до стегон. Готова, аналіз сечі зібраний!

Нагадаю, що відразу після збору сечі необхідно відвезти контейнер до лабораторії, якій довіряєте ви та ваш лікар. Це дуже важливо — тільки так можна отримати найкращий результат за короткий термін!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *