Коли потрібно записатися на консультацію до лікаря кардіолога в Дніпрі?

Профілактиці кардіоваскулярних ризиків в клініках сімейної медицини Довіра тут приділяється особлива увага. Надмірна вага, артеріальна гіпертензія, порушення ліпідного і вуглеводного обміну в кінцевому підсумку призводять до розвитку захворювань серцево-судинної системи, в тому числі і до розвитку гострих станів, що загрожують життю пацієнта.

Коли потрібно записатися на консультацію до лікаря кардіолога в Дніпрі?

У яких випадках слід звернутися до кардіолога?

Ви відчуваєте посилене серцебиття, відчуваєте перебої в роботі серця, у вас підвищений артеріальний тиск або з'являються набряки? Турбує задишка і будь-яка фізична навантаження стає неприйнятною? Ці та подібні їм стани служать серйозним приводом для невідкладного візиту до фахівця.

На консультації лікар-кардіолог докладно розмовляє з пацієнтом, з'ясовуючи всі подробиці про проблему, яка його турбує, визначає причини виникнення відхилень в стані здоров'я. Для точної постановки діагнозу в розпорядженні фахівців є сучасне обладнання, зокрема, електрокардіограф (ЕКГ), апарат УЗД експертного рівня, апарат для ЕКГ моніторування. При необхідності проводиться широкий діапазон лабораторних досліджень.

Після проведених обстежень призначається лікування, при необхідності до роботи залучаються лікарі інших напрямків. У Довіра прийнятий комплексний підхід до вирішення проблеми пацієнта — як переконалися фахівці, саме він дає найкращий результат. При призначенні лікування враховуються фактори, які призвели до розвитку захворювання у даного пацієнта. Пацієнт отримує рекомендації не тільки по медикаментозному лікуванню, а й щодо здорового способу життя, фізичних навантажень, раціональному харчуванню.

Коли потрібно записатися на консультацію до лікаря кардіолога в Дніпрі?

Не слід думати, що якщо вас нічого не турбує, немає приводу звертатися до лікаря. Існують фактори ризику, які провокують виникнення серцево-судинних захворювань. До них відносяться:

  • постійні стресові навантаження;
  • куріння і вживання алкоголю;
  • надлишкова вага;
  • підвищення рівня холестерину або рівня цукру крові;
  • малорухливий спосіб життя;
  • наявність серцево-судинних захворювань в сімейному анамнезі.

Якщо хоча б один з перерахованих факторів має до вас пряме відношення, не відкладайте візит до лікаря. Дотримання рекомендацій фахівця дозволить поліпшити самопочуття, адаптуватися до навантажень, зберігати активний спосіб життя, поліпшити якість життя.