Профілактика чоловічого здоров\’я за допомогою лікарських рослин

Таке враження, що сама природа, терпляча до слабкостів сильної статі, взяла та й подбала про підтримку міцного здоров\’я і довголіття чоловіків.

Лікарські рослини, які видатний російський фармаколог Микола Васильович Лазарєв назвав адаптогенами, немов спеціально створені, щоб забезпечувати у чоловіків безперебійну роботу нервової, імунної та ендокринної систем і адаптувати організм до будь-яких несприятливих впливів.

Серед адаптогенів чоловічими вважають женьшень і елеутерокок, хоча кожен з адаптогенів «знаходить» свого пацієнта. Тому комусь подобається лимонник, комусь — девзея або аралія, заманиха … Спробуйте, не пошкодуєте. Після прийому підходящого конкретній людині адапотогена з\’являються бадьорість і приплив сил, поліпшується значно розумова і фізична працездатність. Всі рослини цієї групи покращують роботу нервової системи, підтримують пам\’ять, зосередженість. Приймати їх потрібно в першій половині дня, в сніданок або обід. Вони гармонізують гормональний фон, у чоловіків відновлюють та підтримують потенцію. Адаптогени активізують всі види імунного захисту і ставлять перешкоди на шляху вірусів і бактерій.

Застосовують частіше у вигляді настоянок (загляньте в аптеки) протягом двох тижнів. Починати прийом краще з дози в 5 крапель і потім за 2-3 дні визначити свою ефективну дозу. На тлі її прийому з\’являється прилив сил, поліпшується настрій, але без підвищеної нервозності і порушень сну. Найбільш ефективні ці засоби з осені до кінця зими. Не варто їх вживати при підвищеній збудливості нервової системи, безсонні, високому артеріальному тиску і судомних захворюваннях.

У вечірні години корисний прийом рослин, заспокійливих і засобів які покращують сон

У цій групі також є бажані чоловікам трави, а є й ті, які краще не застосовувати. Корисні чоловікам адоніс, липа, меліса, півонія і пустирник. Не варто застосовувати материнку, хміль і водну витяжку із звіробою. Ці рослини можуть знижувати потенцію і статевий потяг.

А ось широко відому Росторопшу краще залишити своїм близьким жінкам, оскільки в цій рослині є речовини, близькі за структурою до жіночих статевих гормонів.