Як вилікувати сміх без причини?

У світовій медичній практиці сміх без причини вважається одним з перших явних ознак розладу психічної функції. Він може свідчити про кататонію, шизофренію, розсіяний склероз, хвороби Альцгеймера або Паркінсона.

Також нерідко поява безпричинного сміху у хворих, які перенесли струс мозку або складну черепно-мозкову травму. Однак найчастіше сміх є ознакою істерії, неврозу або депресивного стану.

Відомо, що хвороби психіатричного профілю важко піддаються лікуванню, а в більшості випадків взагалі не мають сприятливого прогнозу. А ось істерію, депресію і невроз вилікувати цілком реально навіть не вдаючись до традиційного медикаментозного лікування.

Ароматичні солі
{PAGEBREAK}
Психоаналітики, практикуючі за методикою Еріка Берна, лікують своїх пацієнтів за допомогою … ефірного масла і морської солі. Для цього необхідно підготувати порожню скляну пляшечку невеликої ємності. Потім взяти морську сіль і заповнити нею ємність.

Пацієнту пропонують вибрати те ефірне масло, запах якого нагадує йому про найприємніші емоції, пережиті ним у минулому. Після чого кілька крапель вподобаного ефірного масла додають до морської солі.

Бульбашки закривають кришкою. Психоаналітик пропонує пацієнту носити з собою цю ємність, відкривати її кожен раз під час чергового нападу і вдихати запах, переживаючи ті приємні емоції, які з ним асоціюються, заново. Вже через тиждень буде видно перші позитивні результати.

Фітотерапія: ванни

Позбутися від безпричинного сміху раз і назавжди допоможуть ванни з відваром меліси або лаванди. Ці трави заспокоюють нервову систему, роблять благотворний вплив на організм. Ефект посилиться, якщо в кімнаті будуть горіти свічки.

Вогонь і вода надають магічний вплив на психіку людини. Разом вони створюють атмосферу умиротворення. Здійснювати процедуру рекомендується щовечора.

Масаж
{PAGEBREAK}
Розслабляючий оздоровчий масаж регулює адекватну роботу нервової системи. Тому 15 сеансів у досвідченого масажиста стануть хорошим методом лікування від безпричинного сміху.

Спорт: плавання

Деякі вчені пов\’язують появу безпричинного сміху з недостатньою фізичною активністю. Доведено, що заняття в басейні допоможуть стабілізувати емоційний стан пацієнта. Досить три рази на тиждень відвідати спорткомплекс і людина більше не буде відчувати конфузу від раптового нападу.

Задушевні розмови

Психіатри лікують цей розлад психіки шляхом розмов з пацієнтами. Потрібно спробувати відновити людину, вивести його з депресії. Це можна зробити, наприклад, переконавши, що він значущий у суспільстві.

Наприклад, якщо він буде нічого не робити, тільки лежати на дивані, то крім безпричинного сміху, з\’являться й інші ознаки психічного розладу, і ні про яке лікуванні мови навіть не може бути. Якщо ж він буде хоч чимось зайнятий, нехай навіть орігамі або малюванням, або читанням, вже є шанси на одужання.

Дані рекомендації можна застосовувати в комплексі для досягнення 100% результату. Ну і звичайно, зверніться до психотерапевта.