Неймовірні китайські чаї

В цьому топі я зібрала сорти, які зручні в заварюванні: їх можна заварити і протокою і настоюванням в звичайному офісному гуртки без втрати смаку. Навіть якщо температура води буде занадто гаряча, смак чаю НЕ буде зіпсований. Ці сорти добре пробудять з ранку і дадуть відмінне поповнення сил в середині дня, сгармонізіруют, підтримають сили, дадуть зібраність думки. ви можете замовити тут https://kratoman.com.ua.

Те Гуань Інь

Виростає в Провінції Аньси, серед квітів і трав, завдяки чому має яскравий квітковим, солодко — фруктовим ароматом, який зберігається до останнього протоки.

Смак ніжний, солодкий, фруктовий з цитрусової нотою. Він відмінно гармонізує стан, налаштовує на творчу хвилю і розумовий процес.

Лун Цзин

Зелений чай з озера Сіху (батьківщина чаю Лун Цзін, де грунт і клімат завдяки високій вологості ідеальні для формування смаку і цілющих властивостей цього чаю). Чай містить вітамін C, амінокислоти і катехіни, за змістом яких перевершує всі інші види і сорти чаю.

За смаком, це один з найбільш м'яких з зеленого чаю, виражені пряні ноти з відтінком гарбузового насіння, солодке ягідно — горіхове післясмак.

Цзінь Цзюнь Мей

Червоний чай з гір Уі Шань (завдяки кам'яної грунті, чай містить велику кількість корисних речовин для імунітету і кровообігу).

Складається з молодих листів і чайних нирок, що дає насолоду і м'якість смаку і хороший тонізуючий ефект.

Аромат густий, солодко — фруктовий.

Смак щільний, густий, з відтінком шоколаду і солодких фруктів. Довгий післясмак печеної груші.

Сяо Джун

Червоний чай з гір Уі Шань.

Єдиний червоний чай, який коптитися на дровах старих сосен, це дає яскраво виражені копчені ноти.

Аромат солодко-копчений, печеного батату і шоколаду. Смак щільний, солодко-грушевий, насичений, міцний з довгим солодким присмаком.

Білий Пу Ер

Нирки, зібрані з Пу Ерних дерев провінції Юньнань, що дає їм високий вміст корисних речовин для антисептичної і протизапального ефекту.

Смак одночасно м'який, солодкуватий, але насичений, щільний з солодкуватими, свіжими і медовими нотами. Аромат квітково-медовий.

Ці сортів не нав'язливі, відмінно підходять на кожен день для пробудження з відмінним настроєм і підзарядки протягом дня!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *