Як приготувати смачний бургер?

Помилка №1 Неправильний вибір м’яса для бургера

Принцип «чим дорожче, тим краще» тут не працює. Зате працює інший: чим жирніше, тим краще. Наша мета — зробити котлети для бургера максимально соковитими, а такі можуть вийти тільки з висівок з великою кількістю жиру. Ідеальне співвідношення м’яса і жиру у фарші має бути 80% м’яса і 20% жиру або 75% м’яса і 25% жиру. Наприклад, для бургера прекрасно підійде фарш, приготований з 2/3 яловичої лопатки і 1/3 підчеревини.

Помилка №2 Велика кількість зайвих інгредієнтів в фарші для бургера

Розмочена у молоці булочка, гірчиця, яйце, спеції і прянощі … Все це підходить для м’ясного рулету, але не в котлети для бургерів. У фарш досить додати тільки ріпчасту цибулю, сіль і мелений чорний перець.

Перець додавайте в фарш відразу, а ось сіллю посипайте вже готову сиру котлету, інакше вона може просто розвалитися під час приготування і може стати жорсткуватою після приготування. Замовити бургери такі смачні ви можете тут https://farsh.in.ua/.

Помилка №3 Ліпимо ідеальну котлету

Готуйте фарш самі, прокрутивши його через найбільшу насадку. І обов’язково перед ліпленням охолодіть його, щоб жир не лип до рук, а щоб котлети НЕ липли до сковорідки, приберіть котлети в холодильник до смаження (поставте їх на папер для випічки). Ще краще, якщо прокручувати будете охолоджене в холодильнику м’ясо.

Щоб ваші котлети були соковитими, не прагніть ліпити їх ідеально рівними і товстими. Зробіть в центрі кожної котлети виїмку, так вона вийде одночасно і товстої, і правильної форми, коли зготується.

Якщо готуєте бургери часто, купіть спеціальний прес для фаршу або хоча б кулінарне кільце.

Помилка №5 Постійно перевіряємо готовність котлети для бургера

Якщо хочете контролювати процес, перевіряйте готовність котлети для бургера спеціальним щупом або термометром. Так ви менше зашкодите котлету і вона буде соковитою.

Помилка №6 Використовуємо достаток соусів і добавок при складанні бургера

Щедра порція соусу або навіть декiлька соусів неймовірно здорово виглядає на фотографіях в Instagram, але в реальному житті краще обмежуватися трьома додатковими елементами (помідор / огірок, бекон, шматочок сиру) і 1-2 соусом. Поєднання майонезу і кетчупу з листом салату, помідором і цибулею може здаватися банальним, але з цього і треба починати!

Помилка №7 Неправильне збирання бургера

Орієнтовна схема класичного гамбургера повинна бути такою (від низу до верху): половина підсмаженої булочки + цибуля + соус + котлета + помідор / огірок + лист зеленого салату + соус + друга половина підсмаженої булочки.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *