Купити канцтовари оптом: вигідно і зручно

«Букви різні писати тонким пір'їнкою в зошит вчать в школі …» Ці слова багато хто з нас пам'ятають з дитинства. Пір'яні ручки, звичайно, давно пішли в минуле, але це не змінило того, що в молодших класах велику увагу приділяють постановці почерку. І «знаряддя виробництва» в цьому питанні дуже важливо! Давайте дізнаємося, які письмове приладдя допоможуть, а не нашкодять вашому школяреві. Купити канцтовари оптом: вигідно і зручно можна тут kanctorg.kiev.ua/kanctovary.

Купити канцтовари оптом: вигідно і зручно

Головне — зручність, краса вторинна

Так як дитині ще тільки належить відпрацьовувати навички письма, робити це потрібно з найкращим для завдання інструментом.

Краща ручка для «недосвідченого користувача» — максимально проста, вона буде сприйматися тільки як робочий інструмент, а не як іграшка. Вона повинна бути перш за все зручною і безпечною, а тільки потім привабливою, яскравою або веселою.

Купити канцтовари оптом: вигідно і зручно

Загальні рекомендації по вибору ручки для дитини

  1. Корпус ручки повинен бути не дуже товстим і не дуже тонким — інакше тримати її маляті буде не дуже зручно. Від сувенірних фігурних ручок теж потрібно відмовитися: вони викликають інтерес, але тримати їх незграбними ще пальцями абсолютно неможливо.
  2. Бажано, щоб була гумка / фактурна гравірування на тій ділянці корпусу, куди лягають пальці при листі. Тоді рука не буде ковзати. Знову ж, гумка м'якше пластика або металу — не з'являться характерні мозолі у суглоба.
  3. Якщо ручка кулькова, бажано, щоб кулька був середнього розміру (тобто, лінія на папері — середньої товщини). Занадто велику кульку зробить зошит неохайною, а надто тонкий буде перешкоджати ретельному прописування кожного елемента букв.
  4. Краще вибирати якісні ручки з пластиковим корпусом — вони не важкі, частіше за все, не дуже дорогі, але при цьому досить міцні. Також слід віддати перевагу граненим корпусам — ручка не буде скочуватися зі столу, навіть якщо відкласти її недбало.
  5. Бажано не пропонувати малюкові ручку-автомат (з висуваються і ховаються стрижнем) — це буде відволікати і провокувати на те, щоб грати, а не займатися.
  6. Ковпачок ручки повинен бути з отвором, це обов'язково потрібно перевірити перед покупкою! Отвори ці стали робити для того, щоб дитина (чи дорослий, має погану звичку), випадково проковтнув ковпачок при задумливому жуванні ручки, не задихнувся. Повітря буде надходити, нехай і в не таких великих кількостях, як необхідно, і лікарі встигнуть безпечно витягти сторонній предмет.

Колір чорнила часто рекомендують вчителя (або безпосередньо вказують, якого кольору ручки купувати першокласникам). Якщо таких рекомендацій не видано, краще віддавати перевагу порівняно світлим чорнила — НЕ темно-синім і не чорним. Це зробить зошити охайніше, а також буде добре видно, з яким натиском пише дитина.