Замовити Суші в Ужгороді – легко і смачно разом з Viva Sushi

Суші і роли: користь і шкода для здоров'я

В останні кілька років в Україні це блюдо завоювало велику популярність. Сьогодні роли і суші Ужгород можна придбати в практично будь-якому кафе великого міста. Також їх готують і в домашніх умовах. Суші і роли складаються з декількох інгредієнтів, кожен з яких може принести користь для організму.

Чим відрізняються суші від ролів

Суші і роли — популярна страва не тільки в Японії, але і в Україні. Вони відносяться до продуктів швидкого приготування, але, на відміну від гамбургерів і інших подібних блюд, приносять користь для організму.

Суші і роли — різні страви, які мають такі відмінності:

 1. Зовнішній вигляд. Саме на нього звертають свою увагу в першу чергу. Суші і роли відрізняються своєю формою. У першому випадку основою є рис, з якого формують кульку, а потім корж. На неї укладають начинку. У деяких випадках застосовуються спеціальні водорості — нори. Вони дозволяють зафіксувати суші в потрібній формі. Роли — це підвид суші. Але вони виглядають у вигляді нарізаного рисового рулету. Сьогодні їх часто прикрашають запеченими соусами, які надають їм особливий смак.
 2. Інгредієнти. Суші і роли складаються з рису. Для того щоб він мав певні властивості, використовується особлива технологія варіння. Але різниця між сушамі і ролами полягає в їх начинці. Для ролів, окрім морепродуктів, використовують вершковий сир, цибуля, томати, курку, авокадо та інші компоненти. До складу рол входять тільки рис, морські водорості і морепродукти.

Таким чином, суші і роли відрізняються не тільки за своїми смаковими якостями, але і формою, змістом. Але всі вони мають дивовижний смак, приносять користь для організму при правильному вживанні.

Склад і калорійність

Роли і суші, завдяки безлічі входять до них компонентів, багаті мікроелементами і вітамінами. Основними серед них є:

 1. Кальцій. Є основним мікроелементом, що беруть участь в будові кісткової тканини, підтримує здоров'я зубів, нігтьових пластин.
 2. Магній. Необхідний для правильної роботи серця, зростання м'язової тканини.
 3. Калій. Бере участь у багатьох процесах організму. Він також відноситься до основних елементів, без яких не зможуть правильно працювати серцева, нервова системи, м'язова тканина.
 4. Фосфор. Риба багата даними мікроелементом. Він відповідає за передачу генетичної інформації і входить до складу ДНК.
 5. Йод. У морепродуктах його міститься достатня кількість. Він необхідний для правильної роботи ендокринної системи, особливо щитовидної залози, що виробляє безліч гормонів, які регулюють функціонування всіх органів.
 6. Вітамін А. Потрібно в достатній кількості для правильної роботи зорового апарату. При його недостатності виникають такі захворювання, як далекозорість та короткозорість та інші.
 7. Вітаміни групи В. Вони необхідні для нормальної працездатності нервової системи. Також підтримують роботу м'язів, серця, зорового апарату і багатьох інших органів, систем.
 8. Вітамін К. Потрібно для працездатності системи кровообігу. Мікроелемент бере участь в синтезі кров'яних клітин.
 9. Вітамін С. У суші і ролах він присутній в невеликій кількості. Його зміст підвищується при додаванні в них авокадо або інших продуктів. Вітамін має не тільки властивістю підвищувати імунітет, але і бореться з патогенними мікроорганізмами.

До складу суші, ролів, входять і інші мікроелементи, такі як цинк, селен та інші вітаміни. Всі вони необхідні організму для підтримки його роботи, зміцнення захисних сил.

Калорійність суші та ролів залежить від їх складу. Наприклад, в 100 грамах «Каліфорнії» міститься всього 100 ккал. В інших випадках страви їх зміст варіюється від 100 до 400 ккал.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *