З якого матеріалу буде якісніше ліжко?

Як вибрати довговічну витривалу ліжко

Якщо вам набридли речі, які ламаються через місяць після покупки, і ви хочете вибрати конструкцію, яка прослужить більше 15 років, то це стаття для вас. Знайти таке лiжко ви можете тут https://drimka.com/lizhka/odnospalni-lizhka/.

З якого матеріалу буде якісніше ліжко?

Кому особливо потрібна міцна ліжко?

  1. Людям з вагою понад 100 кг.
  2. Володарям важких високих матраців.
  3. Батькам маленьких дітей (тому що діти іноді будуть вдаватися в батьківське ліжко, можуть і пострибати на ній).
  4. Всім, хто любить якісні речі.

Міцність ліжка залежить від форми і матеріалу каркаса, від ніжок і фурнітури. Поговоримо про матеріали по спадаючій міцності, розглянемо моделі з металу, масиву дерева, лдсп.

Міцні матеріали каркаса

З якого матеріалу буде якісніше ліжко?

Метал

Металеві ліжка — одні з найбільш міцних і довговічних. Метал може витримати великі механічні навантаження, зберігає свою форму навіть через десятиліття. Ліжка стійкі до перепадів температури і вологості. Можуть використовуватися на дачі в неопалюваному приміщенні. Не схильні до гниття. В металевого ліжка НЕ ​​заведуться жучки або цвіль. Нічим не пахнуть і не вбирають запахи, антиалергенних.

Масив дерева

Масив дерева — це дорого, благородно, престижно і корисно для здоров'я. Натуральне дерево — один з найбільш екологічно безпечних антиалергенних матеріалів. Дерево буває м'яким, твердим і дуже твердим. Детальніше ви можете прочитати про це тут. Чим твердіше сорт дерева, тим довше служить ліжко, яка з нього зроблена. Найдорожчі і довговічні породи — дуб і ясен. Але навіть м'яка сосна або ялина все одно міцніше ДСП. Ліжко з масиву не розсихається з часом, не тріскається, служить дуже довго. До того ж її можна розбирати і збирати кілька разів без втрати експлуатаційних характеристик.

ЛДСП

ЛДСП витримує великі механічні навантаження (не випадково полки в шафах роблять саме з неї). Деревно-стружкові плити поступається масиву дерева за рівнем витривалості, але теж служить більше 10 років при дотриманні умов експлуатації. Які помилки покупці роблять найчастіше? Ліжка з ЛДСП коштують недорого, і їх можуть купити на неопалювальну взимку дачу. Це невдале рішення. ЛДСП погано переносить перепади температури і вологості і розсихається, вже через кілька років доводиться купувати нові меблі. Краще вибрати для дачі металеве ліжко, а модель з ЛДСП поставити в міську квартиру.

Ще одна тонкість — якщо ліжко з ЛДСП кілька разів розібрати і зібрати, якість її серйозно постраждає. Тому краще відразу ставити меблі на постійне місце, щоб не виникло необхідності розбирати її і переносити.