Як законсервувати аромат троянд

Рожевий аромат з нами весь рік

Те, що в період смачних заготівок на зиму між справою можна законсервувати аромат, наприклад, троянди, відомо багатьом. Справа нескладна. Коли трояндовий кущ цвіте, бажано вранці, нарвати пелюсток і засоліть їх у скляній банці з герметично кришкою, що загвинчується. Солі не шкодуйте і щільніше, пошарово, втрамбовуйте пелюстки. Після чого закупоріть банку. «Законсервований» аромат буде довго зберігатися в прохолоді й темряві. Коли в новорічну ніч ваш будинок несподівано заблагоухав свіжими райськими ароматами, гості будуть приємно здивовані.

З пелюстками зрозуміло але, виявляється, і цілі троянди успішно піддаються заготівлі. Двоюрідна сестра взимку це наочно довела, поставивши на стіл вазу із законсервованими трояндами, які тут же обдали нас ударною хвилею чаруючого аромату літа і саду.
{PAGEBREAK}
Як їй вдалося зберегти це диво? У картонній коробці. Шарами складала сіль і квіти. Акуратно трамбувала троянди, щоб коробка повністю наповнилася сіллю. Потім коробку закрила і поставила її в герметичний пакет, а його — в темне прохолодне місце. Коли прийшов час букет реанімувати, квіти поклала у воду на 2 г., а потім поставила у воду, вже у вазі, на стіл.