Купівля чохлів та аксесуарів для телефону

Смартфон – пристрій, який служить не тільки для дзвінків та веб-серфінгу. Багатьом воно замінює електронну книгу, камеру, фотоальбом, аудіо- та відеоплеєр. Не дивно, що при інтенсивному використанні прилад швидко втрачає вигляд, покриваючись потертостями або подряпинами, а може взагалі розбитися, ненароком вислизнувши з долоні. Купівля чохлів та аксесуарів для телефону доступна тут E-star.ua.

Чи не хочете регулярно звертатися в сервіс з проханням поміняти треснувши дисплей або поставити новий корпус? Хороший спосіб продовжити життя смартфону – придбати захисний чохол. Виглядати такий аксесуар може зовсім по-різному. Наприклад, нещодавно в Німеччині був запатентований чохол із вісьма пружними ножками, які висуваються з усіх боків під час падіння смартфона. Новинка поки що не надійшла в масове виробництво (та й чи надійде – невідомо), але й без неї асортимент захисних чохлів більш ніж різноманітний.

Види та особливості чохлів

Існує кілька способів класифікації захисних чохлів. За сумісністю виділяють пристрої:

  • для певних смартфонів (або груп смартфонів);
  • Універсальні.

Чохли для певних смартфонів підходять до однієї або кількох лінійок конкретного бренду. Такі аксесуари ідеально відповідають розмірам мобільного пристрою, ззаду та на боках у них зазвичай є вирізи для камери, ліхтарика, кнопок управління, спереду може бути віконце для годинника тощо.

Універсальні чохли призначені для будь-яких смартфонів із певною діагоналлю екрану. Як правило, вони коштують дешевше, ніж сумісні з конкретними моделями аксесуари, проте можуть не зовсім збігатися за розмірами, не мати вирізів під функціональні клавіші (або, навпаки, мати занадто вирізи, що відкривають частину корпусу).

Якщо є можливість, бажано вибирати модель конкретно для вашого смартфона: знайти чохол до апаратів більшості відомих виробників не важко. Купити універсальний чохол має сенс, коли у вас смартфон бренду, до якого складно знайти сумісний аксесуар.

За варіантами виконання чохли поділяються на:

  • бампери;
  • захисні кришки (накладки);
  • футляри;
  • гаманці;
  • кобури;
  • книжки;
  • фліп-кейси.

Бампер — найпростіший вид чохла. Він є рамкою, що захищає верх, низ і бічні частини смартфона. Товщина бампера зазвичай трохи більша за товщину апарату: виступаючі на кілька міліметрів краю рятують дисплей або задню стінку від подряпин, коли мобільний пристрій лежить на столі, і навіть можуть захистити від сколів при падінні плашма. Незважаючи на невигадливу конструкцію, бампери досить популярні. Зазвичай їх обирають ті, хто цінує дизайн свого смартфона і не хоче ховати його від себе та оточуючих.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *