Tik Tok

Тік Ток – це незвичайна соціальна мережа, основний акцент якої зроблено на запис коротких відеороликів. Користувачі швидко оцінили переваги та можливості нового формату, тому Тік Ток сьогодні надзвичайно популярний.

За статистикою, понад 20 000 000 росіян щодня 7 разів на добу відкривають програму на смартфоні або на ПК, щоб провести деякий час за переглядом роликів.

Такий жирний шматок не могли пропустити рекламодавці, тож почали активно просувати свої товари та послуги через цю соціальну мережу. Розробники не передбачили прямого заробітку на записуванні роликів, проте заохочують пряму взаємодію блогерів із рекламодавцями.

Особливості Тік Ток

Тік Ток з'явився на китайському ринку в 2016 році, і новій соціальній мережі знадобилося лише 2 роки, щоб випередити конкурентів в особі Musical.ly та Likee. Успіх багато в чому був досягнутий за рахунок незвичайного формату взаємодії з користувачами, великою бібліотекою безкоштовних масок, ефектів, звукового супроводу.

Тік Ток – це не тільки про створення роликів, а й участь блогерів у флешмобах та челенджах. Прийняти виклик можна просто знявши роликів із характерним хештегом. У соцмережі є ціла система хештегов, у яких будується просування роликів, і навіть їх спрямованість. Чим точніше буде прописано хештеги, тим більший шанс відео потрапити до рекомендацій.

Функціонал соціальної мережі наступний:

  1. Можливість створення роликів тривалістю 15-160 секунд.
  2. Існують вбудовані інструменти для додавання ефектів під час запису відео, а також масок.
  3. Можна змінювати звуки та голоси під час створення або редагування ролика.
  4. Можна додавати музику без авторських прав.
  5. У системі реалізовано загальний лічильник лайків.
  6. Є параметри конфіденційності персональної інформації, що настроюються, а також можливість приховати всі ролики від певних категорій користувачів.
  7. Існують інструменти для коментування відео, а також спільного запису контенту в режимі реального часу.

Щоб уникнути блокувань, користувачі повинні вивчити та дотримуватися правил майданчика. Це стосується і рекламодавців, які вирішили підвищувати впізнаваність бренду або продукту на ринку через запис відео в Тік Ток. Щоб рекламна кампанія не провалилася через раптове блокування, багато хто готовий купити обліковий запис Тік Ток Росія.

Поговоримо про це докладніше.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *