Телеграм

Особливості телеграм

Телеграм, за заявою свого творця Павла Дурова, – це перший і єдиний месенджер, який захищає свободу слова, право на вільне спілкування та конфіденційність інформації.

Тому поява месенджера для iOS у 2013 році стала для багатьох одкровенням, оскільки це був перший проект у мережі, не підзвітний жодному уряду чи корпорації світу.

Телеграм

Головна особливість проекту – повна анонімність його користувачів. Завдання Телеграма – дати в руки користувача можливість вільно спілкуватися із співрозмовниками, а також вести групові діалоги з цікавими людьми без остраху висловлювати свої думки та бажання.

Більше того, рекламодавці та засоби масової інформації вже створили в мережі канали для просування своїх товарів/послуг та наративів відповідно.

Переваги телеграм

  1. Розробники постійно оновлюють систему щоб розширити можливості користувача, підвищити захищеність даних учасників.
  2. Повна конфіденційність — зламати шифрування Телеграм поки що жодному шахраю або контролюючого органу не вдалося.
  3. Можливість створювати канали для просування своїх товарів та послуг, спілкування з цільовою аудиторією.
  4. Зберігання інформації – месенджер можна використовувати як вічне сховище даних і файлів користувача з огляду на необмежену кількість пам'яті для документів, а також захищеність системи.
  5. У мережі немає платного контенту, як і в аналогічних проектах інших команд розробників.
  6. Можна обмінюватися персональною інформацією, проводити групові конференції, надсилати та отримувати текстові/голосові повідомлення, а також файли користувача (аудіо, відео, картинки).
  7. Кросплатформенність – месенджер чудово почувається на будь-якій популярній операційній системі у світі. Всі дані синхронізуватимуться між пристроями для більш комфортного використання.

Телеграм

Є кілька слабких сторін, які розкривають користувачі. Наприклад, записи на каналі не можна коментувати та оцінювати, тобто відсутній елемент оцінки якості контенту. Другий недолік – це анонімність. Так, повна безкарність породжує масу шахраїв вигадувати схеми для отримання нелегального заробітку.