Як харчуватися під час вагітності » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як харчуватися під час вагітності

Як харчуватися під час вагітності

Вагітній жінці потрібно особливе харчування, адже тепер вона відповідає не тільки за себе, але і за дитину. Жорсткі дієти тут не підійдуть, але і сидіти виключно на тортиках і чіпсах теж не можна.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 1
ВИБИРАЙТЕ ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

Ваш раціон в першу чергу має бути правильним. А це означає, що до вашого щоденного меню повинні входити жири, вуглеводи і білки в певній пропорції. На ронніх сроках вагітності (1-й місяць) особливо важливі білки, адже саме вони є будівельною базою для організму малюка.

КРОК 2
ВЖИВАЙТЕ БІЛКИ

Поговоримо про важливі для організму білки і про те, звідки їх можна отримати. Так, ви щодня повинні з'їдати як мінімум 200 гр м'яса. Віддавайте перевагу вітчизняному м'ясу, адже близько 95% м'ясних продуктів, що імпортуються в Україну, не відповідають ГОСТу і містять величезну кількість стимуляторів росту (включаючи стероїдні гормони), які можуть залишатися після приготування.

Двічі на тиждень м'ясо бажано замінювати нежирними сортами риби. Але враховуючи той факт, що деяку заморожену рибу обробляють антибіотиками та тетрациклінами, що володіють тератогенним ефектом і спотворюють плід, рибу потрібно дуже ретельно піддавати термічній обробці. Тушкувати, відварювати і смажити рибу рекомендується не менше декількох годин.

Постачають в організм білки молоко, сир, йогурт, кефір і яйця. Так, обов'язково потрібно з'їдати 1 яйце в день, однак, враховуючи те, що воно може містити небезпечну кишкову інфекцію - сальмонельоз - перед вживанням кип'ятіть його не менш 6 хв. і відмовтеся від яєчні. Так само в ваш щоденний раціон має входити 50 гр твердого сиру, 100 гр м'якого сиру і не менше півлітра кефіру.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

КРОК 3
ВЖИВАЙТЕ ФРУКТИ ТА ОВОЧІ
Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як харчуватися під час вагітності
17-09-2015
Кулькість читачів: 1898