Meest — компанія з доставки посилок і документів

Що таке поштомат ви напевно знаєте — вони зараз стоять майже в кожному супермаркеті. Розповімо дещо цікавіше: які вони бувають, чому на них зростає попит і як сучасні гіганти індустрії використовують поштомат в своїх цілях.

Meest - компанія з доставки посилок і документів

Що таке поштомат і як ним користуватися?

Поштомат (поштовий автомат) — автоматизований термінал для видачі посилок, які купують в інтернет магазинах. Обладнаний вбудованими осередками різного розміру, в яких зберігаються доставлені посилки. Почтамати і пункти видачі pickpoint розміщуються в великих роздрібних мережах, торгових центрах або в будь-яких інших місцях великої прохідності.

Переваги поштомата. В першу чергу варто звернути увагу на швидкість доставки: оформивши замовлення на сайті, ви отримаєте посилку протягом трьох днів в будь-який зручний вам час. Так само адресу поштомата Ви вибираєте самі із запропонованого Вам списку. Тривалість отримання посилки не становить більше 1 хвилини. Якщо одержувач не може забрати посилку особисто, то це може зробити довірена йому обличчя. Для цього потрібно просто повідомити йому адресу поштомата і код посилки. Тільки уявіть: ніяких вихідних і перерв в порівнянні з Поштою Росії, ніяких черг і постійно непрацюючих комп’ютерів. В Україні ж почтомати розміщує в магазинах, під’їздах, громадських місцях компанія Meest — це одна з найпопулярніших поштових компаній, яка швидко і вигідно доставляє посилки і документи, надає інші сервіси, знайти які можна на сайті. Це відмінний аналог Нової Пошти, у якій тарифи стали антинародними. Детально тут https://ua.meest.com/poshtomat.

Як користуватися постоматом

  1. У меню почтомата вибираємо опцію «отримання замовлення».
  2. Вводимо код отримання, який був висланий Вам в смс або на e — mail.
  3. Оплачуємо замовлення, якщо він не був оплачений раніше.
  4. Стрілка на екрані вкаже з якого боку відкриється осередок
  5. Забираємо замовлення і не забудьте закрити осередок.

Meest - компанія з доставки посилок і документів

Продуктомати. Поштомат з охолодженням, в яких можуть зберігатися продукти харчування. Це допоможе спростити продаж і доставку рідкісних і дорогих продуктів. Можна буде не зберігати на полицях супермаркету стейки з мармурової яловичини або екзотичну піттахайю — зацікавлені покупці будуть замовляти такі продукти через інтернет і отримувати в поштомат поруч з будинком.

До речі, з недавніх пір поштомат перестали бути історією тільки про отримання посилок. Через деякі поштомати, наприклад, PickPoint, тепер можна відправляти посилки. Для цього потрібно просто упакувати посилку, оплатити відправку онлайн і завантажити в найближчий поштомат. Потім кур’єр забере її звідти, і посилку відвезуть в поштомат одержувача.

Можливо, в найближчому майбутньому такі поштомати повністю замінять пошту та кур’єрські служби. І в кожному під’їзді замість звичайних поштових скриньок стоятимуть автоматизовані поштомати.