Як придбати нерухомість в Барселоні?

Барселона є столицею однієї з областей Іспанії — Каталонії. Місто відрізняється своєю древньою історією, особливою культурою і традиціями. В архітектурному плані місто дуже різноманітне.

Архітектура Барселони

Тут поруч зі старовинними кам\’яними спорудами ви можете побачити сучасні гіганти з бетону, скла і сталі.

Якщо ви задумали вкласти кошти в нерухомість в Барселоні, вам слід визначитися з районом, так як райони настільки не схожі один на одного за своєю архітектурою, що схожі на різні міста.

Ціни

Ціни на житло в Барселоні одні з найвищих в країні. Але пропозиції варіанти настільки різноманітні, що можна купити і шикарну віллу за кілька мільйонів євро і недорогу квартиру в одному зі спальних районів міста.

За вартістю нерухомості можна розглянути наступні варіанти:
{PAGEBREAK}
1. Нерухомість на узбережжі має найбільшу вартість, так як користується величезним попитом. Але таку нерухомість, після придбання можна вигідно здавати в оренду численним туристам, що приїжджають на відпочинок до Іспанії.

2. Нерухомість в центрі буде дешевше, але і в неї є свої переваги. Перебуваючи в центрі, по сусідству з історичними будівлями і пам\’ятниками така нерухомість з часом коштує дорожче. Недоліком нерухомості в центрі є те, що перебудова будівель і зміна їхнього зовнішнього вигляду неможливі.

3. Квартири на околиці Барселони чудово підійдуть людям, які збираються залишитися жити в Іспанії. Вони мають невелику вартість, але не поступаються якістю і змістом. Особливо популярні студії в старих будівлях. За вартістю — вони самий бюджетний варіант.

Що необхідно зробити?
{PAGEBREAK}
Вирішивши придбати нерухомість в Барселоні найкраще звернутися в агентство. Перед здійсненням операції вам необхідно отримати ідентифікаційний номер, який є дійсним протягом двох років. Отримати його можна у відділенні поліції.

Номер необхідний для оплати всіх податків і зборів, які виникнуть при здійсненні угоди.

Купуючи нерухомість, покупець повинен розуміти, що крім самої вартості нерухомості знадобляться додаткові витрати, включаючи і відвідування Барселони для оформлення документів на нерухомість.

При придбанні нерухомості спочатку підписується заставний договір, який є гарантом здійснення операції у подальшому і вимагає виплату застави на майно, що купується. Але за цим договором покупець ще не є господарем майна. Для цього оформляється купча, після оплати повної вартості нерухомості та реєстрації її в державному регістрі власності.