Як придбати нерухомість в Парижі?

Франція завжди вабила своєю розкішшю і витонченістю. Ця країна сповнена романтизму. Тим, хто хоче придбати нерухомість у Франції, а саме в Парижі, ясно, що це не тільки вигідне вкладення свого капіталу, а й прибуткова справа, так як ціни на нерухомість у столиці Франції постійно зростають.

Ціни

Париж розділений на 20 округів. Відлік округів йде від першої округу, на якому розташовується Лувр, і йде по спіралі. Ціни на нерухомість зменшуються, в залежності від того, де вона знаходиться в історичному районі або передмісті Парижа. Нерухомість можна умовно поділити на 3 види, залежно від цін на неї.

До першого виду належать вілли. Так називають будинки в околицях Парижа. Вартість такої нерухомості від 150 000 євро і вище. Другий вид — це елітні квартири. Це сучасні квартири з поліпшеним плануванням і гаражем в престижних кварталах столиці.

Якщо розглядати центр Парижа, то така квартира може обійтися в мільйон євро, але сюди входить і гараж і консьєржка. Третій вид — це звичайна квартира в багатоповерховому будинку, вартість таких квартир від 80000 євро. Такі квартири мають попит серед французьких покупців нерухомості.

Правила придбання
{PAGEBREAK}
Придбання нерухомості в Парижі не дає покупцеві права отримати довідку на проживання, але от в отриманні візи може надати істотну допомогу. У столиці працює кілька тисяч агентств нерухомості, і вибрати потрібне агентство не складає труднощів.

Всі договори складаються, завіряються і перевіряються нотаріусом, який діє від імені держави і є гарантом чесності угоди. Вибравши нерухомість, покупцеві потрібно укласти попередній договір.

Протягом 7 днів покупець може розірвати договір, а якщо пройде більше часу, покупцеві доведеться виплатити комісію. При укладанні договору покупець вносить завдаток рівний 10% від вартості покупки. Потім вносить решту суми і підписує заключний договір. Вся оплата відбувається через банк.

Після реєстрації нового власника, він повинен застрахувати своє придбане майно. Варто врахувати, що у Франції існує податок на добробут, якщо вартість власності більше 770 000 євро.

Крім того, існує податок на нерухомість, який варіюється від типу і вартості нерухомості. Не варто забувати і про витрати на утримання, які включають в себе і вартість обслуговування.