Як заощадити при страхуванні?

У нестабільних економічних умовах, які існують на сьогоднішній день не тільки в нашій державі, а й в усьому світі, все більше людей замислюються про те, на чому можна заощадити і як правильно це зробити.
{PAGEBREAK}
Теж саме стосується питання страхування, на якому так само можна заощадити вельми легальними способами. Тим більше що страхування життя, майна, здоров\’я, медичне страхування і т. д., вже давно міцно вкоренилося життя більшості людей, і уникнути його, буває, просто нереально.

Тому єдиний спосіб не переплатити при страхуванні — знайти способи зменшити страхові виплати.

Вартість страховки прямо залежить від страхової компанії і від конкретного виду страхування (іпотека, автомобіль, життя, квартира, будинок і т.д.). Можна виділити кілька основних способів, які допоможуть істотно знизити страхові виплати.

Вибір страхових ризиків

Отже, для того, щоб мати можливість заощадити при страхуванні, необхідно по — максимуму скоротити набір страхових ризиків. Адже ясна річ, що чим ширший список неприємних випадків буде вказано в страховому полісі (наприклад, для авто — викрадення, ушкодження; для квартири — пожежа, затоплення і т.д.), тим більше доведеться платити.

Найоптимальніший варіант — вписати в поліс один — два самих ймовірних страхових випадки, заощадивши, тим самим, на оплаті поліса. При цьому потрібно зазначити, що різниця у вартості повної і часткової страховки може досягати до тридцяти відсотків.

Репутація страховика

Через те, що страхових компаній існує чимало, можна запросто розгубитися у виборі підходящої. Тому краще всього буде вибрати для себе великого страховика, який працює на ринку не перший рік і має добру репутацію.

Справа в тому, що зараз є чимало дрібних страхових організацій, вартість послуг яких буває значно вище, ніж в тих же аналогічних великих компаніях. Тому звертатися в першу-ліпшу страхову організацію не варто, краще всього вивчити пропозиції різних компаній і підібрати для себе оптимальний варіант.

Маленька хитрість

Оскільки на ринку страхування існує досить жорстка конкуренція і йде боротьба за кожного клієнта, можна вдатися до деякої хитрості: звернутися в іншу організацію і безпосередньо заявити, що вартість послуг їхніх конкурентів занадто висока.

Щоб дістати нового постійного клієнта, страхова компанія може піти на поступки і значно знизити вартість наданих страхових послуг.

Франшиза

Оформляючи страховку, клієнт може вибрати поліс з використанням франшизи (збитки, які страхова організація не сплачує; вона виплачується за рахунок самого клієнта). При цьому, чим більше буде сума встановленої франшизи, тим більшу знижку отримає при цьому клієнт. Таким чином, є можливість заощадити при страхуванні до тридцяти відсотків від вартості поліса.

Термін страхування

Відмінний спосіб істотно заощадити, це застрахуватися на тривалий термін. Тобто, страхуючись на термін один місяць, клієнт переплатить значну суму, ніж він застрахувався б на цілий рік вперед, і платив за той же самий місяць.

Моя компанія
{PAGEBREAK}
Відмінна можливість заощадити на страховці, постійно користуватися послугами тільки одного страховика.

У цьому випадку при здійсненні різних видів страхування і придбання полісів, обійдуться клієнтові значно дешевше, якби він звернувся в різні компанії для страховки різних випадків.

Компанії надають знижки і йдуть на поступки своїм постійним клієнтам.

Додаткові засоби захисту

Коли клієнт компанії встановлює додаткові кошти захист на об\’єкт страхування (машина, будинок і т.д.), страхова організація отримує підтвердження того, що клієнт дійсно має намір зберегти своє майно, і що він повністю зацікавлений у його повній цілості.

А раз це дійсно так, страхова організація обов\’язково надасть такому відповідального клієнтові знижку при оформленні страхового поліса.

Як видно з усього вище перерахованого, заощадити на страхуванні не так складно, як може здатися на перший погляд. При виборі компанії не варто поспішати, найкраще вивчити пропозиції кількох страховиків, а вже потім, виходячи з отриманих даних, приймати відповідне рішення.