Як правильно обслуговувати автомобільний кондиціонер?

В основному власники автомобілів, які оснащені кондиціонером, користуються ним влітку. Кондиціонер забезпечує в салоні автомобіля оптимальну температуру повітря, комфорт для самого водія і його пасажирів. І поломка кондиціонера, це серйозна неприємність в жарку пору. Тому необхідно доглядати за ним і проводити, вчасно профілактичні заходи.

Головні причини поломок кондиціонера

Давайте розглянемо основні моменти, які можуть стати причиною виходу кондиціонера з ладу. Щоб вчасно попередити і усунути їх появу. Це забруднення радіатора і самої системи кондиціонування. Засмічення фільтра і корозія деталей кондиціонера в разі витоку фреону. Можлива поломка самого вентилятора.
{PAGEBREAK}
Дешевше перестрахуватися

Якщо ви помітили, що кондиціонер вашого автомобіля змінив режим своєї роботи, не вмикається або не нагнітає в салон автомобіля прохолодне повітря. Необхідно звернутися за допомогою до фахівців сервісного центру. Краще попередити велику поломку, ніж потім проводити грунтовний ремонт автомобільного кондиціонера.

Тиск у системі

Для того щоб автомобільний кондиціонер довго вам служив, необхідно систематично контролювати тиск у самій системі кондиціонування. Хоча б один раз на рік перед відкриттям літнього сезону. Вчасно проводити заміну фільтру і чистку радіатора кондиціонера. Рекомендується для профілактики і перевірки його працездатності в зимову пору року періодично включати кондиціонер.

Неприємний запах

Ще під час роботи автомобільного кондиціонера в жаркий період року всередині агрегату починає накопичуватися конденсат у вигляді води, яка утворюється в результаті різкого перепаду холодного і гарячого повітря. Це сприяє появі в салоні вашого автомобіля неприємного запаху. Крім цього вогкість сприяє розмноженню різних бактерій, які потрапляють в салон разом з нагнітаючим з кондиціонера повітрям.
{PAGEBREAK}
Для усунення неприємного запаху, що надходить з повітряних отворів кондиціонера, можна використовувати антибактеріальний засобів. Необхідно два, три рази на рік проводити ними необхідну обробку. При експлуатації автомобільного кондиціонера рекомендується виставляти помірну температуру в межах двадцяти градусів, не варто прагнути до дуже низькій температурі. Це допоможе продовжити термін служби агрегату. І вбереже ваше здоров\’я від застуди та вірусних захворювань.