Особливості іпотечного кредитування

Кредит на придбання нерухомості називається іпотечним кредитом, який є довгостроковим кредитом. Основною його метою є придбання будь-якої нерухомості.

Основною позитивною особливістю іпотечного кредитування є те, що можна придбати нерухомість для будь-яких цілей, і внести при цьому тільки частину від усієї вартості, а якщо бути точніше, то близько 10-20%, що буде початковим внеском. Решта суми видається банком вже під час підписання кредитного договору, термін дії якого зазвичай встановлюється в розмірі від півроку до 25 років.

Після того, як ви отримаєте іпотечний кредит і благополучно придбаєте житло, у вас настане час для погашення кредитної заборгованості. Це передбачає внесення деякої частини від усієї суми. Погашення здійснюється щомісячно. У договорі можна вказати розміри платежу, а також строки внесення платежу. Є також можливість заощадити на відсотках, якщо виплатити всю суму достроково.

У цій статті я розповім, які можуть бути психологічні труднощі перед отриманням іпотечного кредиту.

Перша перешкода. Зазвичай, коли позичальник вирішує взяти іпотечний кредит, то він спочатку ставить себе в підлегле становище перед кредитором. Кредитором зазвичай є банк.

Поки позичальник вибирає банк для отримання кредиту, він вважає себе прискіпливим покупцем. Але як тільки банк обраний, позичальник починає бігати, збирати необхідні папери, звертається до оцінювачів, ріелторам і т.д. Не потрібно думати, що банк завжди правий і у випадку якихось проблем вам доведеться все виплачувати. У банку також є обов\’язки перед вами.

Після фінансової кризи майже всі банки стали вимагати виплату первісної суми. У цьому навіть є плюс, тому що без внеску кінцева сума, яку ви повинні погасити, значно зростає.

Соціальна іпотека — це ефективне поліпшення умов проживання для тих людей, які соціально не захищені. Це поліпшення проводиться за допомогою зручних систем іпотечного кредитування, а також державного фінансування.