Чому Тойота так популярна і така надійна?

Українське представництво компанії Toyota опублікувало звіт про продажі на українському ринку. За дев’ять місяців нинішнього року офіційні дилери марки, а також тойота центр в Києві реалізували 68 330 автомобілів.

Не так вже й мало, враховуючи вельми непросту економічну ситуацію в Україні. Незважаючи на кризу, продажі автомобілів цієї марки ростуть. У вересні Toyota продала 8419 машин, що на 18% більше в порівнянні з минулим роком. Частка бренду на українському ринку за дев’ять місяців зросла на 0,6% в порівнянні з минулим роком і досягла 6,7%.

Чому Тойота так популярна і така надійна?

Чим українцям так полюбилися автомобілі цього бренду? Toyota позиціонує себе як виробник надійних машин. З цим можна, звичайно, посперечатися, однак наші співвітчизники в цій номінації вважають «най-най» саме японську марку.

Ціни на тойота моделі демпінговими аж ніяк не назвеш. Навіть Camry і RAV4, які збирають в Україні, не можуть похвалитися доступним цінником. Зате дилери з завидною періодичністю залучають клієнтів досить істотними знижками і бонусами, що також стимулює продажі. В результаті Toyota посіла п’яте місце серед всіх марок, присутніх на нашому ринку. Локомотивом продажів стали RAV4 і Camry, непогано у нас купують позашляховики Land Cruiser 200 і Prado. За перші дев’ять місяців «Рафік» розійшовся тиражем в 23 709 машин. На другому місці в рейтингу бізнес-седан Camry, який вибрали 21 627 покупців. Оновлених позашляховиків Land Cruiser Prado продано 9 536 примірників, а за Land Cruiser 200 віддали свої заощадження 8 278 українців.

Непогано йдуть справи у японської компанії і на світовому ринку. Як повідомило агентство Interbrand, Toyota в черговий раз визнана найдорожчим автомобільним брендом. Оціночна вартість марки виросла за минулий рік на 9%, досягнувши позначки в 53 580 000 000 доларів. Це допомогло компанії піднятися на одну сходинку — до п’ятої позиції в глобальному списку найдорожчих брендів світу.

Нова Toyota Camry і раніше солідно виглядає. За це її багато і люблять.

Чому Тойота так популярна і така надійна?

Імідж

Toyota Camry — дивовижний автомобіль. На злеті своєї кар’єри він програвав конкурентам у всіх порівняльних тестах, що нітрохи не заважало йому користуватися завидною попитом. Його цільової аудиторії було плювати на далекий від надмірностей дизайн салону, чи не найсучасніше оснащення і посередню керованість. Куди більше її приваблює солідний імідж моделі, її завидна надійність і витривалість, а також висока ліквідність на вторинному ринку — в ціні Camry втрачає напрочуд повільно. У сукупності ці аспекти і зробили тойотовский седан привабливим в очах покупців. До моделі нового покоління все перераховане відноситься повною мірою. І навіть більше.